Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Lipiec

Trzecia liga, grupa IV: Strzelanina przy AN2! Siarka Tarnobrzeg wygrywa w szalonym meczu z Chełmianką Chełm - Zdjęcie główne
Zobacz
111
zdjęć

Radość piłkarzy Siarki Tarnobrzeg. | foto Grzegorz Lipiec

Sport Osiem bramek, z czego aż siedem w wykonaniu Siarkowców. Siarka Tarnobrzeg po szalonym meczu wygrywa z Chełmianką Chełm przy AN 2.

Mecz rozpoczął się od szybkiej straty bramki przez Siarkę. Igor Woś nieszczęśliwie interweniował i już po 2. minutach gry widniał rezultat 0:1. Podopieczni Dariusza Kantora wyrównali po kwadransie gry, kiedy to Kamil Orlik na gola zamienił podyktowany wcześniej rzut karny. Od 37. minuty Siarka Tarnobrzeg już prowadziła, a to za sprawą Dawida Lisowskiego, który świetnie przymierzył i dał prowadzenie gospodarzom.

Po zmianie stron Siarka szybko podwyższyła rezultat, a dokładnie zrobił to Kosei Iwao, który wykorzystał dogranie od Bartosza Sulkowskiego. Gdy już wydawało się, że ten mecz Siarka ma pod kontrolą, doszło do drugiego tego dnia trafienia samobójczego. Tym razem nieszczęśliwcem okazał się golkiper Andrij Artym. Co więcej, w 68. minucie wyrównanie swojej ekipie dał Krystian Mroczek. Końcowa faza spotkania należała jednak do Siarki. W 80. minucie zza szesnastki celnie przymierzył Kosei Iwao, a minutę po nim to samo zrobił Kamil Orlik. W następnej kolejce Siarka na wyjeździe podejmie Avię Świdnik.

Zobaczcie zdjęcia.

Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm 5:3 (2:1)
Bramki: Kamil Orlik 15' (k), 81', Dawid Lisowski 37', Kosei Iwao 52', 80' - Igor Woś 2' (sam.), Andrij Artym 55' (sam.), Krystian Mroczek 68'.