Globalny Zjazd Polonii w Jasionce [NASZ PATRONAT]

  • 09.08.2019, 09:33
  • ms
Globalny Zjazd Polonii w Jasionce [NASZ PATRONAT] Fot. G2A Arena Jest jeszcze czas, by zarejestrować swój udział w Kongresie 60 Milionów w Jasionce.

Podziel się:

Oceń:

Kongres 60 Milionów - Globalny Zjazd Polonii intryguje swoją nazwą. Dlaczego 60 milionów? Kogo spotkamy w G2A Arena i jaka jest w ogóle idea kongresu?

Ideą leżącą u podstaw Kongresu 60 milionów - Globalnego Zjazdu Polonii jest integracja polskich środowisk biznesowych z całego świata. Nazwa Kongresu koresponduje z ogólną liczbą żyjących na świecie Polaków.

Program uatrakcyjniają również wydarzenia takie jak:

  • 60 MLN Sailing Cup – regaty na wodach Jeziora Solińskiego
  • 60 MLN Golf Cup Poland – Turniej na Polu Golfowym “Dwa Stawy” w podrzeszowskiej Trzcianie.
  • Prelekcja poświęcona klimatowi gospodarczemu Krakowa wraz z przedstawieniem oferty inwestycyjnej dla Polonii oraz prezentacja Krakowa jako Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej, które odbędą się Międzynarodowym Centrum Kultury.
  • Zwiedzanie miasta Krakowa z przewodnikiem
  • Spektakl: “Bracia Polacy znad Wisły” Krakowskiego Teatru Komedia wystawiany na statku Batory stacjonującym nad Wisłą pod Zamkiem na Wawelu.

- Wierzymy, że Kongres 60 milionów stanie się płaszczyzną międzynarodowej i międzypokoleniowej komunikacji w nowoczesnym wymiarze, przyczyniając się tym samym do integracji rozproszonej po świecie polskiej społeczności i zacieśnienia więzów, nie tylko o charakterze biznesowym

- wyrazili nadzieję organizatorzy.

Kongres ma swoje edycje, a tych w samym 2019 roku odbyło się już kilka. Między innymi w: Miami, Buffalo, Londynie, Berlinie, Nowym Jorku i, oczywiście, w Rzeszowie.

Kolejna na Podkarpaciu, odbędzie się już 28-30 sierpnia w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. W Polsce jest to jedyne takie spotkanie. Program wydarzenia zawarty jest w ramach zaplanowanych 16 paneli dyskusyjnych.

Chcesz wziąć udział? ZAREJESTRUJ SIĘ (KLIKNIJ TU)

Portal regionalny korso24.pl jest patronem medialnym Kongresu 60 Milionów.

Już dziś zapraszamy do śledzenia naszego portalu i kanałów social media 29-30 sierpnia. Tam znajdziesz bieżące informacje i relacje z wydarzenia!

 

ms

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe