UWAGA: Ferenc zostaje w Rzeszowie! Rezygnuje ze startu w wyborach! [ANKIETA]

  • 11.08.2019, 11:23 (aktualizacja 16.08.2019, 12:20)
  • ms
UWAGA: Ferenc zostaje w Rzeszowie! Rezygnuje ze startu w wyborach! [ANKIETA] Fot. Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc - Mieszkańcy - Facebook Rzeszowscy PiS-owcy już zacierali ręce, by przejąć całkowicie stolicę Podkarpacia. Gratulowali Ferencowi startu w wyborach parlamentarnych.

Podziel się:

Oceń:

- Nie odchodź z Rzeszowa! Zostań z nami! - prosili mieszkańcy Tadeusza Ferenca, wieloletniego prezydenta stolicy Podkarpacia. Wychodzi na to, że ich wysłuchał.

Dla Koalicji Obywatelskiej to fatalna wiadomość, politycy PO w kuluarach ze smutkiem komentują, że to ogromna strata dla opozycji. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc zdecydował, że nie wystartuje w wyborach do Sejmu.

Prezydent Rzeszowa był jedynką w okręgu 23, najpewniej szykują się więc zmiany na rzeszowskiej liście wyborczej Koalicji Obywatelskiej. O jego decyzji, którą miał podjąć w piątek, 9 sierpnia, najprawdopodobniej wie już Grzegorz Schetyna. Jak udało nam się dowiedzieć, Tadeusz Ferenc miał prawo do tej zmiany. Każdy kandydat może to zrobić, póki nie podpisze deklaracji startu w wyborach.

Co było powodem zmian? Najprawdopodobniej jest to efekt licznych próśb, z jakimi w ostatnim tygodniu przychodzili do Ferenca mieszkańcy, w tym związkowcy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – Rzeszów czy przedstawiciele Porozumienia Spółdzielni Mieszkaniowych w Rzeszowie. Na tym nie koniec, boi na poniedziałek zapowiedzieli się wszyscy Honorowi Obywatele Miasta Rzeszowa.

Nieoficjalnie wiadomo, że rzeszowscy PiS-owcy już zacierali ręce, by przejąć całkowicie stolicę Podkarpacia. Gratulowali Ferencowi startu w wyborach parlamentarnych.

Do tematu będziemy wracać.
 

ms

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zygmunt
Zygmunt 11.08.2019, 13:16
A kiedy będą wyniki? Bo się nic nie wyświetla.

Pozostałe