Uzbrojony chory psychicznie zbiegł policji w kierunku Podkarpacia

  • 11.08.2019, 15:26 (aktualizacja 13.08.2019, 21:19)
  • ms
Uzbrojony chory psychicznie zbiegł policji w kierunku Podkarpacia Fot. Pexels Mężczyzna miał przy sobie między innymi siekierę. Ukrywa się w lesie.

Podziel się:

Oceń:

Pilnie poszukiwany! 42-letni mężczyzna nad ranem zaatakował widłami policjantów wezwanych na interwencję domową. Poszczuł ich groźnym psem. Uciekł do lasu, kierując się w stronę granicy województw lubelskiego i podkarpackiego.

- Policjanci zostali skierowani na interwencję domową w gminie Potok Górny, podczas której 42-letni mężczyzna miał grozić najbliższym siekierą. Po przybyciu na miejsce zaatakował on interweniujących policjantów, uszkodził radiowóz i  poszczuł ich psem. Po użyciu przez policjantów środków przymusu bezpośredniego oraz broni palnej mężczyzna zbiegł do lasu w okolicach miejscowości Naklik. Pobiegł za nim jego pies "wilczur"

- poinformowała lubelska policja.

- Mężczyzna ma przy sobie siekierę oraz widły. Był leczony psychiatrycznie i może być niebezpieczny.

- zaznaczyli lubelscy funkcjonariusze, którzy apelują do wszystkich osób:

- W przypadku napotkania mężczyzny, któremu towarzyszy agresywny pies rasy "wilczur" nie zbliżamy się! Natychmiast należy poinformować służby pod numerem alarmowym 112. Mężczyzna posiada przy sobie niebezpieczne, ostre przedmioty. Może mieć obrażenia lewej nogi.

ms

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Suchecka Elzbieta
Suchecka Elzbieta 12.08.2019, 15:11
A jak by było trzech zbiröw to pozabijali by policjantow.I to jest polska policja.Smiechu warte!!!

Pozostałe