Bike Town Festiwal: Zmiana organizacji ruchu

  • 13.08.2019, 16:44 (aktualizacja 13.08.2019, 19:27)
  • Kamil Krukiewicz
Bike Town Festiwal: Zmiana organizacji ruchu Fot. Bike Town Przemyśl Na terenie Starego Miasta w weekend zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.
Podziel się:
Oceń:
Już w najbliższy weekend 17-18 sierpnia, w Przemyślu odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Rowerowego Bike Town. W związku z tym, na terenie Starego Miasta zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.

Do 19 sierpnia do godziny 17 wyłączona z ruchu jest ul. Wodna (od skrzyżowania z ul. Ratuszową do Rynku) oraz zdemontowany został znak C-2 (nakaz jazdy w prawo) znajdujący się przy cukierni Selfier.

Przesłonięte są znaki C-5 (nakaz jazdy prosto) na ul. Serbańskiej - przed skrzyżowaniem z ul. Kazimierza Wielkiego oraz znak B-2 (zakaz wjazdu) na ul. Kazimierza Wielkiego przy skrzyżowaniu z ul. Serbańską w kierunku Rynku. W tych miejscach pojawił się natomiast znak D-4 (droga bez przejazdu). Z kolei przy wjeździe do Rynku (od  ul. Kazimierza Wielkiego) obowiązuje zakaz ruchu w obu kierunkach.

Od piątku, 16 sierpnia, od godziny 16 do niedzieli, 18 sierpnia, do godziny 24 wprowadzony zostanie zakaz ruchu w obu kierunkach na ulicach:

  • Grodzkiej (przy antykwariacie, skrzyżowanie z ul. Fredry),
  • Katedralnej (za skrzyżowaniem ul. Fredry z Katedralną),
  • Zamkowej (zwężenie jezdni przy Katedrze),
  • Królowej Jadwigi (skrzyżowanie z ul. Zamkową oraz wjazd do Parku przy kapliczce),
  • a także pomiędzy Wieżą Katedralną a Katedrą na parkingu.

Natomiast na ul. Kmity celem umożliwienia ruchu dwukierunkowego, przysłonięte zostaną dotychczas obowiązujące tam znaki drogowe.

W sobotę, 17 sierpnia, zostanie wyłączona z eksploatacji część parkingu przy ulicy Grodzkiej (trzy miejsca parkingowe ulicy Grodzkiej od strony Schodów Rycerskich).

 

 

Kamil Krukiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe