Kolegów woziła w bagażniku

  • 13.08.2019, 17:57 (aktualizacja 13.08.2019, 19:23)
  • GL
Kolegów woziła w bagażniku Fot. Izba Celna Zdjęcie poglądowe. Następstwa takiego zachowania, jakie zaprezentowała 21-latka mogą być tragiczne, dlatego mundurowi apelują o rozwagę.

Podziel się:

Oceń:

Mandat karny i utrata prawa jazdy na 3 miesiące - takie konsekwencje poniosła 21-latka, która do osobowego audi zabrała siedmiu pasażerów. Dwóch z nich podróżowało w bagażniku. To skrajnie nieodpowiedzialne.

W niedzielę, 11 sierpnia, na parkingu jednego z marketów w Sandomierzu miał zostać zorganizowany „samochodowy zlot”. Funkcjonariusze sandomierskiej drogówki rozpoczęli swoje prewencyjne działania, których celem było niedopuszczenie do naruszeń prawa.

- Policjanci zauważyli, że w jedynym z pojazdów pasażerowie siedzą bardzo blisko tylnej szyby. Zatrzymali samochód do kontroli i wtedy okazało się, że w osobowym audi, w bagażniku podróżują dwie osoby

- poinformowała sandomierska policja.

Samochodem kierowała 21–latka, która do auta zabrała aż siedmiu pasażerów, mimo iż maksymalnie mogła przewozić pięciu. Policjanci ukarali kobietę mandatem karnym i zatrzymali jej prawo jazdy – może je stracić nawet na trzy miesiące. Następstwa takiego zachowania, jakie zaprezentowała 21-latka mogą być tragiczne, dlatego mundurowi apelują o rozwagę.

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe