Ten więzień z Rzeszowa wie dużo o Kosteckim? Chciał się powiesić

  • 13.08.2019, 22:15 (aktualizacja 13.08.2019, 23:10)
  • ms
Ten więzień z Rzeszowa wie dużo o Kosteckim? Chciał się powiesić Fot. Służba Więzienna Czy on naprawdę coś wie, czy chce zyskać popularność? Opinie są różne, a sprawa jest rozwojowa. Zapewne czekają nas kolejne mnożące się oświadczenia.

Podziel się:

Oceń:

Tydzień po śmierci byłego boksera Dawida Kosteckiego samobójstwo próbował popełnić w Zakładzie Karnym w Rzeszowie kolejny więzień. Jak podaje Wirtualna Polska, miał zostać przetransportowany do Warszawy, by zeznawać w tej samej sprawie co Kostecki.

- Do próby samobójstwa doszło 9 sierpnia. Maciej M. przebywał w wieloosobowej sali w Zakładzie Karnym w Rzeszowie. Odbywał 5-letni wyrok za udział w gangu, który m.in. legalizował kradzione samochody. To tam na oczach współwięźniów chciał założyć na siebie pętlę wykonaną ze sznurówki. Powstrzymali go pozostali więźniowie

- podała 13 sierpnia Wirtuala Polska.

Zakład Karny w Rzeszowie jest tym, w którym znajdował się przez trzy ostatnie lata Dawid Kostecki. 1 lipca Maciej M. miał też zostać przetransportowany do Warszawy. Mężczyzna miał uczestniczyć w czynnościach procesowych w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ. Miał zeznawać w tej samej sprawie dotyczącej rozboju co Dawid Kostecki - informuje Wirtualna Polska.

Maciej M. przebywa obecnie w specjalistycznym oddziale psychiatrycznym w Krakowie. Okoliczności tego incydentu bada zespół powołany przez dyrektora zakładu.

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe