Festiwal obietnic rządzących [FOTO FILM]

  • 18.08.2019, 21:21 (aktualizacja 19.08.2019, 10:57)
  • GL
Festiwal obietnic rządzących [FOTO FILM] Fot. Zdzisław Surowaniec/Echo Dnia W Stalowej Woli gości Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki.

Podziel się:

Oceń:

Wielkie święto Prawa i Sprawiedliwości w Stalowej Woli.

Piknik Rodzinny w Stalowej Woli z całą partyjną wierchuszką Prawa i Sprawiedliwości zgromadził w Parku Miejskim sporo mieszkańców hutniczego grodu, a także okolic. Stoiska z żywnością regionalną, występy lokalnych zespołów, gry i zabawy dla najmłodszych umilały czas zebranym.

Wszyscy czekali na przyjazd najważniejszych polityków PiS. Zestaw gości był naprawdę imponujący: premier RP Mateusz Morawiecki, prezes PiS Jarosław Kaczyński, była premier Beata Szydło, minister sportu Witold Bańka, partyjni działacze z regionu: Rafał Weber, Janina Sagatowska, Marek Kuchciński i wielu innych.

Oczywiście była to idealna okazja do rzucania kolejnych wyborczych obietnic (2,8 miliona złotych na budowę lodowiska), wskazywania jak rozwija się pod rządami Lucjusza Nadbereżnego Stalowa Wola, a także podkreślania jak ważne jest głosowanie na PiS w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Prezes Kaczyński apelował w następujący sposób:

- Obronimy Polskę! Obronimy wtedy, kiedy 13 października podejmiemy odpowiednie decyzje i muszę o to prosić wszystkich w Polsce: wesprzyjcie tych, którzy Polskę rozwijają i bronią polskich wartości.

Tym spotkaniem PiS zakończył serię Pikników Rodzinnych w całym kraju.

KWIATY DLA PREZESA:

 

PIOSENKA DLA PREMIERA:

GL

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe