Wakacyjna Trasa Dwójki. Takich tłumów Rzeszów dawno nie widział [FILMY FOTO]

  • 19.08.2019, 11:07 (aktualizacja 19.08.2019, 12:07)
  • ms
Wakacyjna Trasa Dwójki. Takich tłumów Rzeszów dawno nie widział [FILMY FOTO] Fot. Czytelnik Wojtek 18 sierpnia rzeszowskie bulwary zgromadziły 50 tysięcy widzów! To rekord, podała TVP3 Rzeszów.

Podziel się:

Oceń:

Dostaliśmy kilka filmów od naszych Czytelników z wczorajszej wielkiej imprezy na rzeszowskich bulwarach. - Zobaczcie, co się działo. Tylu ludzi w jednym miejscu w Rzeszowie nie widziałem od dawna - napisał nam pan Wojtek. 18 sierpnia stolica Podkarpacia zamieniła się w miasto muzyki i zabawy, zgodnie z hasłem Wakacyjnej Trasy Dwójki.

"Lato, Muzyka, Zabawa" - to hasło wakacyjnego cyklu imprez organizowanych przez TVP. A jak zaznaczyli Mateusz Szymkowiak i Tomasz Kammel, prowadzący wydarzenie - rzeszowian nie trzeba było namawiać do zabawy! Rzeszów głodny był imprezy na taką skalę.

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

I oto 18 sierpnia na bulwarach pojawili się około 50 tysięcy mieszkańców i przyjezdnych. Lista gwiazd tym bardziej zachęcała do pojawienia się nad Wisłokiem. Boney M, Michał Szpak, De Mono, Piękni i Młodzi, Ryszard Makowski, zespół Fanatik, ZOUZY, Frans oraz zwyciężczynie jednego z odcinków „Szansy na Sukces”, bliźniaczki Julia i Wiktoria Szlachta - oni wszyscy rozgrzali publiczność.

Impreza podzielona była na dwie części - z dwoma wejściami na żywo w TVP2. Ten, kto nie mógł być pod scena,miał szansę oglądać koncert we własnym domu. Każdy z zespołów i artystów miał kilka wejść, po wykonaniu jednego, dwóch utworów pojawiały się kolejne gwiazdy. Mieszanka gatunków i stylów muzycznych spowodowała, że nikt tego dnia się nie nudził i znalazł coś dla siebie. Również przed telewizorami. Jak podała TVP3 Rzeszów, w szczytowym momencie dwójkę oglądało 2,34 mln widzów! Co było wynikiem rekordowym.

Zobacz obie części koncertu:

>> PIERWSZĄ CZĘŚĆ KONCERTU WAKACYJNEJ TRASY DWÓJKI W RZESZOWIE <<

>> DRUGĄ CZĘŚĆ KONCERTU WAKACYJNEJ TRASY DWÓJKI W RZESZOWIE <<

Godzina 21. Film nadesłany przez Czytelnika:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Masz zdjęcia i filmy z Wakacyjnej Trasy Dwójki w Rzeszowie i chcesz się nimi podzielić? Prześlij je do nas: [email protected]

ms

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe