Busy Marcela nie będą już odjeżdżać spod Europy. Czyli skąd? [MAPA AKTUALIZACJA]

  • 30.08.2019, 22:39 (aktualizacja 26.09.2019, 22:48)
  • ms
Busy Marcela nie będą już odjeżdżać spod Europy. Czyli skąd? [MAPA AKTUALIZACJA] Fot. Marcel-bus.pl Sprawdź, jakie linie popularnego Marcela sie przenoszą i gdzie?

Podziel się:

Oceń:

Nie będziemy już odjeżdżać spod Europy - poinformował przewoźnik. Dotyczy to linii: Mielec, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Krosno, Dębica, Kraków, Lublin, Jasło, Sanok.

Spore zmiany szykują się dla podróżnych, którzy dojeżdżają do pracy lub szkoły z Rzeszowa i do Rzeszowa, korzystając z transportu znanego Marcela.

2 września przenosimy się z busami na Dworzec Podmiejski w Rzeszowie przy ulicy Kasprowicza. Nie będziemy już odjeżdżać spod Europy

- przekazał przewoźnik.

Pasażerowie będą musieli przyzwyczaić się do nowego miejsca odjazdu busów pod wiaduktem Śląskim. Dotyczyć to będzie linii do:

  • Mielca,
  • Tarnobrzega,
  • Stalowej Woli,
  • Krosna,
  • Dębicy,
  • Jasła,
  • Sanoka.

Marcele odjeżdżają już z tego dworca do Krakowa i do Lublina. Na Dworzec Podmiejski przeniosło się również biuro obsługi klienta popularnych busów.

Czytelnicy pytają nas, co było powodem przeniesienia przystanku Marcela.

Odpowiadamy cytując przewoźnika:

"Według aktualnej uchwały Rady Miasta Rzeszowa (zgodnej z nowelizacją Ustawy o Transporcie Drogowym) dotyczącej uzgodnień zmian w rozkładzie jazdy, każdy początkowy i końcowy przystanek musi odbywać się z obiektu dworcowego. Plac parkingowy przed Europa II nie spełnia wymogów dworca. Stąd decyzja o przeniesieniu naszych połączeń na nowy Dworzec Podmiejski, nowoczesny, ekologiczny i profesjonalny obiekt.
Przepraszamy za utrudnienia i życzymy szczęśliwych wyjazdów i powrotów z MARCELem!
"

 

ms

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Chmielarczyk
Chmielarczyk 01.09.2019, 15:18
do pana podpisanego Korona Majdan; PIS nie pakuje miliardów w PKS, bo po te dotacje nie wystepują przwoźnicy czyli np. PKS czy Marcele tylko samorządy, samorządy maja sobie znaleźć przewoźnika który na ich zlecnie będzie jeździł tam gdzie chcą samorządy i będzie dostawał ta smieszna złotówke dotacji. pojałes? trudne?. Niestety ustawa jest bublem, praktycznie żaden samorząd z okolic Mielca nie chce z niej skorzystać
Korona Majdan
Korona Majdan 31.08.2019, 13:09
Firma Marcel jest klasycznym przykładem jak niegospodarnym przedsiębiorstwem jest PKS. Firma która ma przystanki i dworce w najlepszych lokalizacjach dała się położyć prywatnemu przewoźnikowi który wykorzystał brak połączeń kolejowych, zwiększająca się mobilność ludzi i rozwój miast powiatowych oraz Rzeszowa. PiS wpakuje teraz miliardy w tego bankruta, który bez restrukturyzacji tylko już zupełnie padnie na pysk.
teraz
teraz 31.08.2019, 10:32
znajac zycie pewnie wlasciciele galerii europa zazadali sobie konkretnych podwyzek oplat za korzystanie z parkingu :) to teraz juz pies z kulawa noga do europy nie bedzie zagladal bo kazdego dnia setki ludzi w oczekiwaniu na busa wchodzilo byc moze przewaznie by tylko poczekac ale i z pewnoscia cos kupic ,sam tak czesto robilem . no ale sprzedajacych wkurzalo ze ktos wchodzi z ulicy i nic nie kupuje , za to robienie sztucznego tloku w galeriach to tez forma zachety dla innych kupujacych

Pozostałe