Zaczęła rodzić w aucie w potężnym korku [FOTO]

  • 10.09.2019, 10:00
  • ms
Zaczęła rodzić w aucie w potężnym korku [FOTO] Fot. Archiwum Zdjęcie poglądowe. Rodząca kobieta z mężem dojechali do szpitala w ostatniej chwili.

Podziel się:

Oceń:

Kobieta zaczyna rodzić. Wsiada z mężem do samochodu i rusza do rzeszowskiego szpitala. Była godzina szczytu, więc małżeństwo w Trzebownisku utkwiło w potężnym korku. Przerażony przyszły tata nie widząc szans, że żona trafi w ręce lekarzy na czas, zatrzymuje radiowóz.

- 9 września przed godziną 8 w Trzebownisku policjantów patrolujących trasę Zaczernie - Sokołów Małopolski zatrzymał mężczyzna. Kierujący oplem jechał w przeciwnym kierunku, w stronę Rzeszowa

- poinformowała podkarpacka policja.

Zdenerwowany mężczyzna zwrócił się do policjantów o pomoc - jego żona właśnie zaczęła rodzić.

- Wyjaśnił, że nie zdąży do szpitala, bo korki są za duże. Nie było czasu do stracenia, więc policjanci polecili kierującemu oplem, aby jechał za nimi. Funkcjonariusze niezwłocznie powiadomili o całej sytuacji dyżurnego, po czym włączając sygnały pojazdu uprzywilejowanego, ruszyli w kierunku centrum miasta, eskortując opla

- powiadomili funkcjonariusze. Jak dodali, cała akcja rozgrywała się w błyskawicznym tempie. Kobieta niemalże w ostatniej chwili trafiła do szpitala.

ms

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe