[WYBORY 2019] Pełna lista kandydatów w okręgu 22

  • 10.09.2019, 17:06
  • ms
[WYBORY 2019] Pełna lista kandydatów w okręgu 22 Fot. Archiwum Korso Sprawdź listę kandydatów do Sejmu w okręgu 22.
Podziel się:
Oceń:
Za miesiąc Polacy zdecydują, którzy z zarejestrowanych kandydatów zasiądą w sejmowych ławach. Do czasu zamknięcia rejestracji było na Podkarpaciu kilka zmian i rezygnacji, natomiast dotyczyły one głównie okręgu 23 (rzeszowsko-tarnobrzeskiego). W okręgu 22 (krośnieńsko-przemyskim) do tej pory względny spokój, z wyjątkiem afery lotów Kuchcińskiego. Sprawdźmy, kto jeszcze stara się o mandat poselski w okręgu południowym na Podkarpaciu.

Mieszkańcy powiatów: bieszczadzkiego, brzozowskiego, jarosławskiego, jasielskiego, krośnieńskiego, leskiego, lubaczowskiego, przemyskiego, przeworskiego, sanockiego i miast: Przemyśla oraz Krosna zdecydują, którzy z kandydatów w okręgu 22 dostaną się do Sejmu. Mandatów jest 11, kandydatów - 110.

Poznajmy ostateczne listy w okręgu wyborczym 22 w województwie podkarpackim

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI:

  1.     FRYDRYCH Joanna Zofia
  2.     RZĄSA Marek Zdzisław
  3.     BLECHARCZYK Wojciech Aleksander
  4.     SZKOŁA Józef
  5.     WOŚ Adam
  6.     SAWICKA Ewa Stefania
  7.     PIKUL Antoni Stanisław
  8.     BALON Barbara Maria
  9.     ZYCH Jan Władysław
  10.     HOLCMAN Iwona Janina
  11.     KARAŚ Roman Władysław
  12.     RYZNAR Marian Jerzy
  13.     KŁAK Krzysztof Józef
  14.     SŁOWIK Maria Anna
  15.     JUREK Michał Albert
  16.     WOTA Krzysztof Adam
  17.     KOSTKA Grażyna Dorota
  18.     KNAP Marzena Karolina
  19.     BIAŁY Tomasz
  20.     ZAWOJSKA Izabela Krystyna
  21.     WOJAKOWSKI Dariusz Wojciech
  22.     ZADWORNY Waldemar

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ:

  1.     ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz
  2.     BERKOWICZ Adam Roman
  3.     KRĘŻAŁEK Kazimierz Zygmunt
  4.     STADNICKI Robert Stanisław
  5.     ZYCH Małgorzata
  6.     KRZANOWSKI Jan Franciszek
  7.     SZWED Michał
  8.     ZIELIŃSKI Janusz Jan
  9.     FILIP Tomasz Rafał
  10.     DUDZIŃSKA-SOBOLEWSKA Grażyna Henryka
  11.     WOJTUCH Ryszard Jan
  12.     NADBRZESKA Jadwiga Anna
  13.     SIKORA Aleksandra Justyna
  14.     HRYSIO Marlena Emilia
  15.     DYGUŁA Aleksander
  16.     PERŻYŁO Anna Maria
  17.     DULĘBA Witold Aleksander
  18.     ANTOCHÓW Joanna
  19.     SOBOLEWSKI Zdzisław
  20.     GOLBA Paweł Kamil
  21.     BOCHNIA Ewelina
  22.     ZUCHOWSKI Jan Maria

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

  1.     KASPRZAK Mieczysław
  2.     MERCIK Aleksander
  3.     ZADWORNY Zdzisław
  4.     DACHNOWICZ Małgorzata Krystyna
  5.     HOŁYSZKO Janusz Marek
  6.     KISZKA Zbigniew Wojciech
  7.     BOJKO Zbigniew Andrzej
  8.     MAŁECKA Barbara Danuta
  9.     KONOPKA Marek Zbigniew
  10.     SAWIŃSKI Krzysztof Jan
  11.     ZALESZCZUK Anna Maria
  12.     FAL Sabina Anna
  13.     BARADZIEJ Iwona Teresa
  14.     HOŁOWACZ Bogumiła Stanisława
  15.     BARAŃSKI Janusz Jacek
  16.     KOBIAŁKA-BANYŚ Emilia Alina
  17.     ZARYCHTA Ryszard
  18.     HORBACZ Małgorzata
  19.     FEDACZYŃSKA Maria Stanisława
  20.     PASTUSZCZAK Marek
  21.     SOKÓŁ Marek Zbigniew
  22.     FRANCZAK Stanisław

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

  1.     KUCHCIŃSKI Marek Tadeusz
  2.     SCHMIDT-RODZIEWICZ Anna Katarzyna
  3.     URUSKI Piotr Marcin
  4.     BABINETZ Piotr Mieczysław
  5.     PIOTROWICZ Stanisław
  6.     ŚNIEŻEK Adam Walenty
  7.     PILCH Piotr
  8.     PAMUŁA Teresa
  9.     PAWLUŚ Adam
  10.     CHRZAN Tadeusz
  11.     PODHALICZ Lucyna
  12.     ŁUKASZYK Dorota
  13.     DROZD Adam Tomasz
  14.     JĘDRUCH Ryszard
  15.     PERS Grzegorz Stanisław
  16.     PIESZCZOCH Robert
  17.     BRIL Joanna Katarzyna
  18.     POCAŁUŃ Alicja Anna
  19.     BURBEŁO Joanna Maria
  20.     GUZIK Andrzej
  21.     KUROWSKA Maria Stanisława
  22.     KRAWIEC Daniel Stanisław

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ:

  1.     RYDZIK Łukasz Michał
  2.     ZAJDEL Gabriel Jerzy
  3.     MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila
  4.     JAGUSTYN Janusz Andrzej
  5.     PIOTROWSKA Kamila Helena
  6.     FIC Patryk Beniamin
  7.     CIWONIUK Marzena Mieczysława
  8.     RYCZAN Dominik Łukasz
  9.     GORCZYCA Iwona
  10.     BOGUSZ Adam
  11.     KUROPATWA Dagmara Sylwia
  12.     WEŁYCZKO Zbigniew
  13.     BARAN Ewa Aneta
  14.     WOŚ Wiesław Adam
  15.     ŻÓŁKOŚ Grzegorz Stanisław
  16.     KRUKAR Radosław Zbigniew
  17.     ŚWIEBODA Monika
  18.     PIELA Mirosław Józef
  19.     ITNER Halina Bożena
  20.     ŚWIEBODA Sebastian Rafał
  21.     STEBNICKI Łukasz
  22.     WOJNAROWSKI Piotr Marcin
ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe