Policja rozbiła grupę przestępczą. Namierzyła 7 plantacji marihuany [FILM FOTO]

  • 10.09.2019, 11:54
  • ms
Policja rozbiła grupę przestępczą. Namierzyła 7 plantacji marihuany [FILM FOTO] Fot. KPP Mielec Panowie uprawiali konopie na siedmiu specjalnie przygotowanych plantacjach w Partyni w gminie Radomyśl Wielki. Każda była wyposażona w profesjonalny sprzęt, m.in. fotopułapki, sitka oraz wagi.

Podziel się:

Oceń:

Policjanci po kilku tygodniach poszukiwania osób trudniących się przestępczością narkotykową na terenie powiatu mieleckiego aresztowali trzech mężczyzn. W więzieniu spędzą na razie 3 miesiące. Sprawę bada prokuratura.

- Efektem pracy funkcjonariuszy było rozbicie grupy i zatrzymanie trzech mężczyzn w wieku 22, 23 i 31 lat. Dwóch z nich to mieszkańcy Krakowa, natomiast  23-letni mężczyzna to mieszkaniec powiatu mieleckiego

- poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

Panowie uprawiali konopie na siedmiu specjalnie przygotowanych plantacjach w Partyni w gminie Radomyśl Wielki. Każda była wyposażona w profesjonalny sprzęt, m.in. fotopułapki, sitka oraz wagi.

- Podczas czynności prowadzonych w tej sprawie, funkcjonariusze zabezpieczyli 242 krzewy konopi oraz  blisko 2,5 kg suszu marihuany, zapakowanego m.in. w plastikowe worki i przygotowane do dalszego obrotu w środowisku przestępczym. Podczas zatrzymania mężczyźni stawiali opór. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanym zarzut uprawy konopi i wytwarzania znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany

- dowiedzieliśmy się z komunikatu mieleckiej policji.

Na wniosek prokuratury, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu wobec wszystkich trzech podejrzanych.

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe