Dziennikarze obywatelscy do portalu Korso24 poszukiwani!

  • 10.09.2019, 13:40
  • ms
Dziennikarze obywatelscy do portalu Korso24 poszukiwani! Fot. Archiwum Może szukamy właśnie CIEBIE?
Podziel się:
Oceń:
Szukasz miejsca w sieci, gdzie możesz zdobyć doświadczenie i obycie jako dziennikarz, fotograf, filmowiec, grafik, spec od sociali? Tak? Świetnie, bo to właśnie Ciebie szukamy!

Jeśli Twoją pasją jest pisanie, fotografowanie, filmowanie, tworzenie grafik lub uwielbiasz social media możemy udostępnić Ci platformę medialną, za pośrednictwem której miliony internautów poznają Twoje umiejętności.

Zostań dziennikarzem obywatelskim portalu regionalnego Korso24, który swoim zasięgiem obejmuje całe Podkarpacie i okolice!

U nas możesz rozwinąć swoją pasję, umiejętności, zdobyć nowe doświadczenie, a co najważniejsze zrobić duży krok w stronę profesjonalnego dziennikarstwa!

Co Ci oferujemy?

  • piszesz kiedy chcesz i o czym chcesz pod okiem doświadczonych dziennikarzy, nie ma presji i przymusu
  • lubisz robić zdjęcia i filmy podczas imprez? Dostajesz od nas akredytacje i idziesz za free na imprezy, które Cię interesują
  • dostajesz od nas plakietkę akredytacyjną i reprezentujesz na wydarzeniu prestiżowe wydawnictwo z niemal 30-letnią historią (a to zobowiązuje ;) )
  • jeśli masz pomysł na siebie jako dziennikarza, fotografa, filmowca, podziel się pomysłem - w ramach naszych możliwości udostępnimy Ci platformę, dzięki której zabłyśniesz i pokażesz się milionom naszych czytelników i widzów
  • tworzenie pod okiem fachowców, przy czym to Ty decydujesz, czy potrzebujesz konsultacji bezpośrednich, telefonicznych, mailowych, czy może przez komunikator
  • współpracę zdalną - nie ogranicza Cię miejsce i czas (ok, z miejscem może tak nie do końca, bo portal ma zasięg wojewódzki, zatem szukamy mieszkańców Podkarpacia)

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z mediami, my pomożemy rozwinąć Ci skrzydła.

Napisz do nas: [email protected].pl lub m.me/Korso24

Wyślij swoje CV i napisz krótkiego maila, jaki masz pomysł na siebie i współpracę z nami.
Nie masz CV? Prześlij nam próbkę swojego tekstu, zdjęć czy filmiku z informacją, skąd jesteś oraz jak (oprócz maila) można się z Tobą skontaktować.

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe