Martwy płód w oczyszczalni ścieków

  • 18.09.2019, 11:18 (aktualizacja 18.09.2019, 20:59)
  • ms
Martwy płód w oczyszczalni ścieków Fot. MPWiK Rzeszów To makabryczne znalezisko owiane było tajemnicą. Po tygodniu udało się tę informację zweryfikować.
Podziel się:
Oceń:
To się nigdy nie powinno stać. Jednak stało się. Ktoś, policja jeszcze nie wie kto, pozbył się noworodka. Jego ciało przypadkiem znalazł pracownik oczyszczalni ścieków, który czyścił kratki ściekowe.

AKTUALIZACJA

Martwe dziecko to nienarodzony płód, około 18-tygodniowy. Zatem ciąża została przerwana, kiedy płód miał 4,5 miesiąca. Kto dokonał nielegalnej aborcji i pozbył się ciała? Kim jest matka dziecka? To bada prokuratura oraz policja. Do sprawy będziemy wracać.

---

Makabryczna informacja trafiła do policji 10 września, jednak wszystko było owiane tajemnicą. Krążące plotki okazały się poniekąd prawdą, którą dopiero dziś potwierdzają służby.

Na terenie oczyszczalni ścieków MPWiK w Rzeszowie  przy ulicy Ciepłowniczej pracownik znalazł zwłoki najprawdopodobniej noworodka. Zauważył martwe dziecko, czyszcząc kratki ściekowe. Została wezwana policja i prokurator, wykonane zostały oględziny. Wykonana będzie sekcja zwłok.

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Do tematu będziemy wracać.

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe