Do końca roku będzie gotowa obwodnica

  • 18.09.2019, 15:06
  • opr. ms/MK
Do końca roku będzie gotowa obwodnica Fot. GDDKiA Rzeszów Max Bögl Polska deklaruje, że w przyszłym tygodniu rozpocznie układanie warstwy ścieralnej na trasie głównej.

Podziel się:

Oceń:

Na budowie obwodnicy Sanoka (droga krajowa 28) firma Max Bögl Polska prowadzi intensywne prace na wszystkich frontach robót i w pełnym zakresie. Zaawansowanie prac drogowych na trasie głównej wynosi 94 procent.

Na 7-kilometrowym odcinku obwodnicy powstaje 12 obiektów inżynierskich, 4 obiekty na potokach górskich, 6 przejść dla zwierząt i przepustów pod obwodnicą, 8 przepustów ramowych pod drogami bocznymi.

Jak poinformowała rzeszowska Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, zakończyły się już badania archeologiczne na rondzie nr 1 i wykonawca mógł przystąpić do prac. Wykonywane są roboty ziemne, a do końca tygodnia mają zakończyć się roboty branżowe - roboty teletechniczne, oświetleniowe i kanalizacja). Trwają także prace na rondzie nr 2 i 3.

Zakończyły się już wszystkie prace związane z geotechniką, siecią wodociągową, gazową oraz kanalizacją sanitarną. Max Bögl Polska deklaruje, że w przyszłym tygodniu rozpocznie układanie warstwy ścieralnej na trasie głównej.

Zakończenie robót planowane jest końcem bieżącego roku.

opr. ms/MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe