Jan Szynal z Podkarpacia sensacją w "Mam Talent"

  • 22.09.2019, 08:16
  • ms
Jan Szynal z Podkarpacia sensacją w "Mam Talent" Fot. Zrzut z odcinka Mam Talent TVN Muzyka towarzyszy mu od dziecka.

Podziel się:

Oceń:

W sobotę, 21 września, w trzecim odcinku "Mam Talent" stacji TVN wystąpił 18-letni Jasiek Szynal z Tuszymy pod Mielcem. Zrobił ogromne wrażenie na jurorach, Agnieszka Chylińska oniemiała ze wzruszenia i podziwu.

- Ten skromny, ale niezwykle zdolny nastolatek zaśpiewał i zagrał na keyboardzie swoją autorską kompozycję pt. "Pomóż mi". Poruszający tekst utworu i emocjonalne wykonanie zrobiło ogromne wrażenie na publiczności i jurorach. Czy to właśnie Janek jest przyszłym zwycięzcą 11. edycji programu "Mam Talent!", który zgarnie nagrodę w postaci 300 tysięcy złotych?

- padło pytanie na portalu Gala.pl, który zdradził, kim jest Jan Szynal z Mam Talent 2019?

Muzyka towarzyszy mu od dziecka - przekazał portal Gala.pl. Tata Jaśka gra na gitarze i to po nim właśnie odziedziczył zamiłowanie do muzyki. W dzieciństwie chodził do ogniska muzycznego i uczył się podstaw gry na keyboardzie.

- Nauka nie trwała długo, bo Janek nie wykazywał wielkiego zainteresowania. Dopiero mając 13-14 lat zaczął spędzać czas przy instrumencie. Wokal zaczął kształcić około 3 lata temu. Od 2 lat jest wokalistą w zespole o nazwie Jelly Beans. Ponadto tworzy własne utwory – zarówno teksty, jak i muzykę. Za swój największy sukces uważa napisanie swojej pierwszej piosenki "Skowronek"

- czytamy na portalu.

Po jego występie Agnieszka Chylińska powiedziała:

- Dałeś mi wszystko, czego chciałam.

Zobacz niezwykle wzruszający i osobisty występ Jaśka w "Mam Talent":

ms

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

media
media 05.11.2019, 19:20
ściema i tyle, babka kiepska bierze za program wielką kase , a chłopczyk to tylko zabawka

Pozostałe