W tę sobotę w "The Voice of Poland" występ Adriana Burka z Podkarpacia

  • 25.09.2019, 21:48
  • opr. ms/Krzysztof Radoń
W tę sobotę w "The Voice of Poland" występ Adriana Burka z Podkarpacia Fot. Zrzut z występu Adriana Burka w The Voice of Poland Emisja odcinka z występem Adriana już w najbliższą sobotę o godz. 20:05 w TVP2.

Podziel się:

Oceń:

Adrian Burek wystąpi w najbliższą sobotę, 28 września, w kolejnym odcinku 10. edycji "The Voice of Poland". To mieszkaniec Podkarpacia. Trzymajmy za niego kciuki!

„The Voice of Poland” to muzyczny talent show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku. Program składa się z kilku etapów: „Przesłuchań w ciemno”, „bitew”, „nokautu” oraz „finału”. Podczas pierwszego etapu wokaliści powyżej 16. roku życia spróbują zaczarować swoim głosem trenerów. Zasady programu pozostają niezmienione, podczas „Przesłuchań w ciemno” - każdy z trenerów weźmie pod swoje skrzydła 12 uczestników!

Kto znalazł się w jury? Poza Michałem Szpakiem, w 10. edycji "The Voice of Poland" swoje drużyny kompletują także Margaret, Kamil Bednarek oraz powracający po jednym sezonie przerwy do jury dorosłego "Voice'a" członkowie zespołu Afromental, Aleksander Baron i Tomasz "Tomson" Lach.

Emisja odcinka z występem Adriana już w najbliższą sobotę o godz. 20:05 w TVP2 .

Zobacz film z jego występem:

opr. ms/Krzysztof Radoń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe