4 razy TAK dla Adriana z Podkarpacia w "The Voice of Poland" [FILM]

  • 29.09.2019, 13:40
  • ms
4 razy TAK dla Adriana z Podkarpacia w "The Voice of Poland" [FILM] Fot. facebook.com/AdrianBurekOfficial Trzymamy kciuki za Adriana w kolejnych etapach programu!

Podziel się:

Oceń:

Adrian Burek to młody, utalentowany mieszkaniec Podkarpacia. W sobotę, 28 września, oglądaliśmy jego występ w programie TVP2 - "The Voice of Poland". Jego umiejętności oceniali Margaret, Michał Szpak, Tomson i Baron z Afromental oraz Kamil Bednarek.

Kiedy zaczął śpiewać, było kwestią czasu, by wszyscy jurorzy odwrócili fotele w jego stronę. Formuła programu jest taka, że aby uczestnik przesłuchań w ciemno awansował do kolejnego etapu, odwrócić fotel musi chociażby jeden z jurorów. Kiedy odwraca się jeden, uczestnik automatycznie przechodzi do jego drużyny, kiedy odwróci się dwóch i więcej - to uczestnik wybiera drużynę, którą tworzą jurorzy. I tak było w przypadku Adriana. To on, wykonując utwór "I Feel Like I'm Drowning" Two Feet, jako jedyny w odcinku sprawił, że obrócili się wszyscy: Margaret, Michał Szpak, Tomson i Baron z Afromental oraz Kamil Bednarek.

- Chodź do nas i kończymy to

- powiedział Tomson przed decyzją Adriana, czyją drużynę zasili. Tym samym zaczyna się spełniać jego wielkie marzenie. Do tej pory realizował się jako perkusista, teraz chciałby śpiewem zdobyć podium 10. edycji muzycznego show "The Voice of Poland".

- To był jeden z dni, których nie zapomnę do końca życia. Nie sposób opisać lawiny emocji podczas przesłuchań w ciemno. Stres, euforia to tylko wierzchołek góry lodowej. To początek fantastycznej przygody. Zaczynam program Voice Of Poland w drużynie Barona i Tomsona!

- napisał na swoim fanpage Adrian z powiatu mieleckiego.

ms

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fanka
fanka 30.09.2019, 18:51
powodzenia Adrian brawo brawo

Pozostałe