Maluje, rzeźbi, zdobi... Niebawem nauczy Cię malować... żywicą

  • 04.10.2019, 17:57
  • Artykuł sponsorowany
Maluje, rzeźbi, zdobi... Niebawem nauczy Cię malować... żywicą Fot. Archiwum Marzeny Górniak Artystka w swojej twórczości wykorzystuje różne techniki. W sobotę pokaże Ci, jak malować żywicą.

Podziel się:

Marzena Górniak maluje, zdobi, rzeźbi, przelewa na płótno swoje emocje, wkłada duszę, dzieli się radością tworzenia. - Jedną z technik, metod, jakie wykorzystuję w mojej pracy, jest właśnie malowanie żywicą, i o tym chcę Ci opowiedzieć, tego chcę Cię nauczyć, bo być może to pozwoli Ci odkryć w sobie możliwości ,zdolności, pasję - zachęca do udziału w warsztatach "Obrazy z żywicy" artystka z Rzeszowa.

Niech nie zniechęci Cię słowo "warsztat".

- Zapewniam Cię, że będzie to czas całkowitego relaksu, odprężenia, Twojej inwencji twórczej, a i być może początkiem nowego rozdziału w Twoim życiu. Jestem mamą, będę zachwycona, jeśli zabierzesz ze sobą dzieci, dla których również postaram się znaleźć coś, co połączy radość zabawy z kreatywnością i fantastycznym  rozwojem wyobraźni

- zapewnia Marzena Górniak.         

Zajęcia rozpoczną się 12 października o godzinie 10 i potrwają do godziny 14.00 z możliwością wydłużenia czasu, w kawiarni Powoli Cafe w Rzeszowie przy ul. Mickiewicza 4.

- Rozpoczynając warsztaty, zapoznam Cię z technikami rozprowadzania żywicy, pokażę Ci moje narzędzia, których używam do pracy oraz produkty i niezbędne materiały. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i przekazać Ci maksimum wiedzy, malując pokazowo 3 obrazy

- przekazuje artystka, zaznaczając, że główna część zajęć to malowanie przez uczestników. Każdy namaluje 4 obrazy w formacie 30/40 cm.                                                   

Materiały tj. żywica, pigmenty i wszelkie potrzebne akcesoria zapewnia organizatorka. W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 10 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału to 650 zł od osoby.

Uczestnictwo można zgłaszać mailowo: [email protected] lub przez messengera: m.me/2295391577388737

STRONA WYDARZENIA

Artykuł sponsorowany


Pozostałe