Łukasz Darłak z Rzeszowa zagra w "Na Wspólnej". Będziesz oglądać? [FILM]

  • 18.10.2019, 20:04
  • ms
Łukasz Darłak z Rzeszowa zagra w "Na Wspólnej". Będziesz oglądać? [FILM] Fot. Zrzut z Instagrama TVN Łukasz Darłak wraca na ekrany.

Podziel się:

Oceń:

Łukasza poznaliśmy dzięki jego udziałowi w Big Brotherze. To postać kontrowersyjna, wielu zarzucało zarówno stacji TVN, jak i samemu rzeszowianinowi, że jego udział w show jest nieuczciwy, ze względu na to, że uczestnik Big Brothera był już wcześniej związany ze stacją TVN. Zagrał w kilku serialach emitowanych właśnie tam. Tym razem wcieli się w rolę Davida w "Na Wspólnej".

Jak poinformowało Radio ZET, 26-letni Łukasz Darłak znany z "Big Brothera" zagra w serialu "Na Wspólnej". Kontrowersyjny uczestnik reality show z Rzeszowa dołączył do obsady popularnej telenoweli TVN i ma już za sobą pierwsze zdjęcia.

Wielu było zdania, że Łukasza można lubić albo nie. Fani Wielkiego Brata byli podzieleni co do jego osoby. Był wielokrotnie nominowany do odejścia z domu, ostatecznie go opuścił, ale produkcja zdecydowała o jego powrocie. Było to nietypowe "zagranie", ale rozwścieczyło wielu widzów. Łukasz ostatecznie pożegnał się z programem na 3 tygodnie przed finałem.

Łukasz lubi szokować, lubi, gdy coś się wokół niego dzieje. Teraz udało mu się dostać do ekipy "Na Wspólnej". "Król dramatu" będzie grał Davida pracującego w korporacji, a postać tę zobaczymy dopiero z początkiem 2020 roku.

Psycholog z Rzeszowa wcześniej występował już w serialach paradokumentalnych TVN, w tym w: „19+”, „Szkoła”, „Szpital”, „W11”, czy „Detektywi”.

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe