Zwyrodnialec chciał UTOPIĆ PSA [FOTO AKTUALIZACJA]

  • 24.10.2019, 12:16
  • DJ
Zwyrodnialec chciał UTOPIĆ PSA [FOTO AKTUALIZACJA] Fot. KSRG OSP Tryńcza Ochotnicza Straż Pożarna wyłowiła tonącego pieska.

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę, 20 października w Wisłoku na granicy miejscowości Tryńcza i Dębno w powiecie przeworskim tonął pies. Jak się później okazało, został on wsadzony do worka i wrzucony do rzeki.

OSP Tryńcza zostało poinformowane w godzinach porannych o tonięciu psa w rzece Wisłok przez SKKP PSP w Przeworsku. Strażacy błyskawicznie pojawili się na miejscu zdarzenia, szybko okazało się jednak, że zwierzęciu "ktoś pomógł". OSP wyłowiło z rzeki worek, w którym znajdował się pies wraz z kamieniami. Zwierzę wówczas jeszcze żyło i zostało przekazane w ręce weterynarza.

 

Nie wiadomo, czy psa uda się uratować. Jeśli nie - weterynarz najpewniej podejmie decyzję o jego uśpieniu. Nie ustalono jeszcze w jakich dokładnie okolicznościach zwierzę znalazło się w rzece, ani kto jest sprawcą tego czynu. Strażacy nadal czekają na informacje, co stanie się z pieskiem.

 

AKTUALIZACJA

Pies został uśpiony...

DJ

Zdjęcia (2)


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rzeszowianka
rzeszowianka 25.10.2019, 09:52
s***syny...zwyrodnialce
KATARZYNA SALA
KATARZYNA SALA 25.10.2019, 09:09
BOŻE....Ty wszystko widzisz! :-( każdy otrzyma zapłatę w odpowiednim czasie za zło jakiego se dopuścił za życia..pies jest żywą istotą Bóg go stworzył, Bóg go kocha..a człowiek nie uszanował! Za kogo trzeba się uważać żeby zrobić coś tak okrutnego? Jakie trzeba mieć nieczułe sumienie..dziś utopić psa..a za rok dziecko..! MATKI OJCOWIE WYCHOWUJCIE SWOJE DZIECI, UCZCIE SZACUNKU DO ŻYWYCH ISTOT!
Lobo
Lobo 28.10.2019, 22:32
Jak by Bóg istniał nie było by tyle zła na ziemi,no chyba ze cały czas śpi
!!!
!!! 24.10.2019, 16:47
Odnaleźć zwyrodnialca i zrobić z nim co trzeba!

Pozostałe