Jan Szynal i Adrian Burek FINALISTAMI talent show

  • 02.11.2019, 22:00
  • ms
Jan Szynal i Adrian Burek FINALISTAMI talent show Fot. Archiwum Janka Szynala i Adriana Burka Jan Szynal (od lewej) i Adrian Burek będą reprezentować Podkarpacie w finałach "Mam Talent" i "The Voice of Poland". GRATULUJEMY!

Podziel się:

Oceń:

Sobotni wieczór, 2 listopada, to czas ogromnych emocji i niepewności dla dwóch mieszkańców Podkarpacia, którzy walczyli o finał w popularnych talent show. Jan Szynal - w "Mam Talent" TVN i Adrian Burek w "The Voice of Poland".

I udało się! Obaj wyśpiewali sobie finał i szansę na karierę wokalną na arenie ogólnopolskiej.

Jan Szynal z Tuszymy koło Mielca znalazł się w finale programu TVN "Mam Talent". Najpierw oddali na niego swoje głosy widzowie, ale ostateczną decyzję podjęli jurorzy. 

- Jak się pojawiasz, to próbują Cię wsadzić do jakiejś szuflady. Ale powiem Ci, że to jest ogromna odwaga wystąpić w "Mam Talent" z autorską piosenką. Dla mnie to był występ przejmujący. Mocno Cię czuję jako wokalistę, jako artystę, jako wrażliwego artystę w trampeczkach

- powiedziała Jankowi Agnieszka Chylińska. ZOBACZ WYSTĘP JANKA KLIKAJĄC TUTAJ.

3 listopada zobaczymy Janka w Dzień Dobry TVN. Opowie o swoich autorskich utworach i wykorzystanej szansie na realizację marzeń.

Tego samego dnia o finał walczył również Adrian Burek z Mielca w programie "The Voice of Poland". Sam ocenił, że nie był to dla niego najłatwiejszy występ, ale udało się! 

ZOBACZ WYSTĘP ADRIANA W THE VOICE OF POLAND.

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe