"To mój rzeszowski sen". Blogerka pokazuje Amerykanom Rzeszów! [FILM]

  • 04.11.2019, 09:29
  • DJ
"To mój rzeszowski sen". Blogerka pokazuje Amerykanom Rzeszów! [FILM] Fot. Klaudia Rejman Polsko-amerykańska vlogerka opowiada Amerykanom o Rzeszowie.

Podziel się:

Oceń:

Klaudia Rejman przez 9 lat mieszkała w USA, a konkretniej w Nowym Jorku. Kilka lat temu wróciła jednak do Polski i zamieszkała w Rzeszowie, zakochała się w nim i postanowiła podzielić się tą miłością z Amerykanami. Założyła kanał na YouTube. Gościło ją Dzień Dobry TVN.

Do Rzeszowa wróciła ze swoją rodziną mając 13 lat. Początkowo był to dla niej spory szok, gdyż różnice pomiędzy polskim miastem wojewódzkim, a jedną z największych metropolii były olbrzymie. Z czasem jednak zaaklimatyzowała się, a obecnie prowadzi vlog


"Life by Klaudia" - tak nazywa się kanał na YouTube prowadzony przez blogerkę, na którym pokazuje Amerykanom, co ciekawego czeka na nich w Rzeszowie. Sama uważa, iż w stolicy naszego województwa sporo się pozmieniało i jest dobrym miejscem do rozwoju. Kryje za sobą jednak także atrakcje turystyczne, które blogerka chce wypromować w Stanach.

 

Poniżej prezentujemy filmik z kanału Klaudii:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Blogerka wzbudziła zainteresowanie mediów, w tym także ogólnopolskich i została zaproszona do Dzień Dobry TVN. Tam opowiedziała o tym, jak zaczęła się jej przygoda z Rzeszowem, z czym musiała się zmierzyć, a także jak Amerykanie reagują na jej vlogi.

 

Zobacz fragment programu Dzień Dobry TVN z gościem specjalnym - Klaudią Rejman "Life by Klaudia".

loadingŁaduję odtwarzacz...

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe