Użytkownicy Wykopu POKAZUJĄ MOC swojego portalu

  • 20.11.2019, 16:00
  • DJ
Użytkownicy Wykopu POKAZUJĄ MOC swojego portalu Fot. Archiwum Użytkownicy Wykopu pomagają wygrać kandydatowi plebiscyt krośnieńskiej galerii handlowej.

Podziel się:

Oceń:

Prank, a może świetny trolling? Użytkownicy Wykopu dementują i twierdzą, że akcja jest przeprowadzona na serio.

O całej akcji porozmawialiśmy z samym Panem Witkiem. Zobacz, co o niej myśli:


SPROSTOWANIE

Użytkownicy Wykopu twierdzą, że cała akcja absolutnie nie jest żartem, ani trollingiem. Akcja według nich jest przeprowadzona całkowicie poważnie. Załączamy wypowiedź jednego z użytkowników portalu:



Galeria Krosno ogłasza plebiscyt - "Zostań twarzą Galerii Krosno", do którego na kilka kandydatek, zgłosił się tylko jeden mężczyzna. Dzięki Wykopowi ma jednak szansę wygrać! 
 

Plebiscyt jest bardzo prosty - ten kto uzyska więcej lajków pod swoim zdjęciem - ten wygrywa. Wśród zgłoszonej dziewiątki, aż osiem stanowią kobiety. W zestawieniu znalazł się tylko jeden mężczyzna, który choć początkowo nie budził zainteresowania - dzięki akcji użytkowników Wykopu wyszedł na zdecydowane prowadzenie. 


Na portalu czytamy: 



Cała akcja w naszej ocenie miała być żartem - użytkownicy twierdzą, że jest inaczej.  Trzeba jednak przyznać, że zorganizowanie użytkowników portalu Wykop jest niezwykłe. W trzy godziny Pan na fotografii z 30 oddanych głosów (lajków) zwiększył ich liczbę do ponad 6000 (stan na godz. 16:07).


Co jednak się stanie, kiedy Galeria Krosno się o tym dowie? Cóż, przekonamy się. Wiele osób z pewnością (prawdopodobnie nawet sam zgłoszony do plebiscytu) była zaskoczona, jakim cudem mężczyzna, który początkowo nie budził wielkiego zainteresowania pośród kandydatów - wyszedł na tak olbrzymie prowadzenie - cóż, teraz już wiecie. ;) 


Pozostałe zdjęcia z plebiscytu "Zostań twarzą Galerii Krosno":

DJ

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mirabelka
Mirabelka 21.11.2019, 12:53
Przystojny, wzbudzający zaufanie facet. Nie ujmuję nic pozostałym kandydatkom ale ten Pan bije je na głowę!
TomdeX
TomdeX 21.11.2019, 10:30
Sam jestem z Wykopu, na początku miałem wejść i zagłosować na niego bez patrzenia na inne kandydatury, jednak powiedziałem sobie, że sprawdzę i tak naprawdę wybór był prosty - głosuję na Pana, kandydatki po prostu wydają się sztuczne, jak miliony innych pozujące w gazetka itp. Facet wydaje mi się uczciwy i godnie będzie prezentował galerię.
Adi
Adi 21.11.2019, 09:37
Reszta Pań to niestety ale typowe instagramowe "influencerki" o twarzy jakby sklonowanej (jest jakiś wzór na te brwi, usta itp)?
Kfksjr
Kfksjr 21.11.2019, 09:16
To nie był trolling, mamy takie same prawo głosowania jak reszta społeczeństwa.
A
A 21.11.2019, 09:03
Facet ma klasę. Nic dziwnego, że wygrywa.
Konrad
Konrad 21.11.2019, 08:53
Nie rozumiem, jaki trolling? To już nie można zagłosować na swojego kandydata zgodnie ze swoimi preferencjami?
Aa
Aa 21.11.2019, 08:19
Państwa ocena jest mylna, głosy nie są żartem. Zostały wystawione szczerze i mam na dzieje że tak również będą policzone.
Korso24
Korso24 21.11.2019, 08:26
Stąd sprostowanie - jeśli się pomyliliśmy, to przyznajemy do błędu. ;) Akcja przeprowadzona naprawdę z dużą mocą - co też zaznaczamy. W chwili pisania tego artykułu kandydat miał 6000 głosów, teraz ponad 23 000.
-kloaka_pytona-
-kloaka_pytona- 21.11.2019, 03:09
Proszę tylko spojrzeć na tego Pana, na jego doskonałą prezencję a na te paszteciary. Zwyciężca mógł być tylko jeden.
Kajor suchodolski
Kajor suchodolski 21.11.2019, 01:21
Żartem to byłoby głosowanie na te cycate Julki. To konkurs Miss czy konkurs na twarz galerii i najbardziej reprezentatywny wizerunek? Niestety napalonym osobnikom wszystko jedno i głosują, przez co ten świat potem schodzi na psy bo kobiety są towarem, nagrodą, mięsem. Same siebie nie szanują przez wystawianie *** i cycków byle wygrać.
Mirka
Mirka 21.11.2019, 01:21
Osobiście również jestem za tym, aby on wygrał. Wolę miłą, szczerą twarz, normalnego mężczyzny niż kolejną (mniej bądź bardziej) wypindrzoną dziewczynę. Mówię to jako kobieta i użytkowniczka wykopu od 10 lat.
Świadomie na niego głosuję, tym bardziej, że to moje rodzinne okolice.
wykopowicz
wykopowicz 21.11.2019, 01:05
Specjalnie przyjadę do tej galerii z Torunia,wypije tam kawkę, zrobię zakupy, jeśli ten pan będzie jej twarzą. Ta akcja jest całkiem na poważnie, to nie są żarty.
bartino
bartino 21.11.2019, 01:00
Te dziewczyny były zupełnie przeciętne, mogli postarać się bardziej. poszukać amatorek z tym czymś.
Andrzej
Andrzej 20.11.2019, 22:50
A co mężczyzna nie może wygrać i być twarzą galerii?
Korso24
Korso24 21.11.2019, 00:05
Nigdzie tego nawet nie zasugerowaliśmy. :) Podkreśliliśmy tylko, że bez pomocy użytkowników Wykopu - kandydat nie wygrałby. Przed całą akcją miał 30 głosów, teraz 20 000.
Mirek
Mirek 20.11.2019, 22:36
Gdyby był na bilbordzie to jestem pewien że wszedłbym do galerii i zostawił trochę pieniążków. Jedyny słuszny wybór.
konsument
konsument 20.11.2019, 21:42
Nie rozumiem intencji autora tego artykułu. Dlaczego niby głosowanie w tym konkursie na mężczyznę a nie kobietę miałoby być żartem albo trollingiem?
Korso24
Korso24 20.11.2019, 21:50
Nie zostało nigdzie zasugerowane, że samo zagłosowanie na mężczyznę miałoby być trollingiem czy żartem.
Bebok
Bebok 22.11.2019, 05:24
Nie? "Cała akcja w naszej ocenie miała być żartem - użytkownicy twierdzą, że jest inaczej."
tachyon89
tachyon89 20.11.2019, 21:09
pierwszy wpis może miał coś z żartem wspólnego, ale większość użytkowników wykop to świadomi ludzi i dla śmieszkowania nie było by takiego odzewu. Idźmy z duchem czasu i tolerancją, mężczyźni też korzystają z galerii pozwólmy być któremuś jej twarzą.
cebulerro
cebulerro 20.11.2019, 20:47
Jedyny kandydat na twarz galerii
Marie
Marie 20.11.2019, 20:36
Ten Pan to niezwykle przystojny mężczyzna, jego spojrzenie emanuje inteligencją i seksapilem. Nie ma lepszego kandydata!
Mirek
Mirek 20.11.2019, 20:21
ten pan wygląda jak człowiek sukcesu, dojrzały i dobrze ubrany. a te dzierlatki to chyba lokalnego kebsa mogą reklamować
Michał
Michał 20.11.2019, 19:09
To nie jest oszustwo. A kandydatki w jaki sposób zbierają lajki? Dokładnie w taki sam. Poza tym dla mnie kandydat wydaje się bardziej rzetelny niż pozostałe kandydatki i dlatego na niego zagłosowałem i chętnie odwiedzę galerię widząc jego zdjęcie na plakacie :)
Korso24
Korso24 20.11.2019, 21:46
Absolutnie nie zarzucaliśmy oszustwa użytkowników w naszym artykule. Ani przed, ani po sprostowaniu. :) Screenshoty przed sprostowaniem są umieszczone na Wykopie - można sprawdzić. Uważamy po prostu, że to naprawdę fajna i potężnie rozkręcona akcja.
chop
chop 20.11.2019, 21:57
Dziwnym trafem nie odnieśliście się do informacji jakoby jedna z kandydatek na siłę szukała głosów i zwyzywała Wykopowicza? Pszypadek? Natomiast facet, na którego głosują inni faceci to już żart?! Żenujący poziom artykułu.
Korso24
Korso24 20.11.2019, 22:05
Wstawiliśmy cały screenshot, na którym użytkownik zamieścił tę informację. Niczego nie ocenzurowaliśmy, każdy zatem to widzi. Natomiast to z jakich pobudek zostało to wykonane, jednoznacznie sugeruje sama wypowiedź organizatora akcji.

Pozostałe