TWARZ Galerii Krosno! Witek, którego wybrała cała Polska [FILM]

  • 30.11.2019, 17:12
  • ms
TWARZ Galerii Krosno! Witek, którego wybrała cała Polska [FILM] Fot. zrzut z filmu Galerii Krosno Witek Warunek twarzą Galerii Krosno. Zdobył 44 tysięcy głosów! To niewiarygodne, jak akcja użytkowników Wykopu wpłynęła na wyniki.

Podziel się:

Oceń:

Już wiemy! 44 tysiące! Tyle głosów zdobył Witek Warunek w konkursie na twarz Galerii Krosno. A wszystko dzięki mocnej akcji między innymi na Wykopie. Jako pierwsi pisaliśmy o inicjatywie jego użytkowników, mającej pokazać, że mężczyzna wśród 8 modelek ma szansę na wygraną.

Miał ledwo 30 polubień pod swoimi zdjęciami i niewielkie szanse na wygraną w konkursie, który zorganizowała Galeria Krosno.

Pisaliśmy o tym tu: Użytkownicy Wykopu POKAZUJĄ MOC swojego portalu. Rozmawialiśmy też z uczestnikiem konkursu i dowiedzieliśmy się, kim jest i co myśli na temat szumu wokół jego osoby: Pan Witek - co myśli główny bohater akcji o całej sytuacji? Skontaktowaliśmy się z nim

Wczoraj Galeria Krosno ogłosiła wyniki:

- Dziękuję użytkownikom Wykopu, bo bez Was by się to nie wydarzyło. Nie osiągnęlibyśmy takich zasięgów. Wyście to zainicjowali. Jesteśmy za to Wam bardzo wdzięczni

- powiedział Artur Janas z Galerii Krosno.

- To wszystko było tak kreatywne, tak niesamowite, że dawno takiego czegoś nie widziałem, nie słyszałem

- podsumował Witek Warunek, nowa twarz Galerii Krosno.

Niebawem oficjalna sesja zdjęciowa Witka, zwycięzcy konkursu.

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe