Spowodował wypadek, zostawił rannych, swoje BMW i uciekł. Gdzie go znaleźli?

  • 03.12.2019, 19:50
  • GL
Spowodował wypadek, zostawił rannych, swoje BMW i uciekł. Gdzie go znaleźli? Fot. Policja 35-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeski podejrzany o spowodowanie wypadku w Rzeszowie został zatrzymany przez mundurowych.

Podziel się:

Oceń:

35-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego został zatrzymany we wtorek, 3 grudnia, przez policjantów. Jest podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego, który miał miejsce 1 grudnia w Rzeszowie.

O zdarzeniu z niedzielnego poranka, 1 grudnia, na skrzyżowaniu ulic Podwisłocze i Kopisto pisaliśmy TUTAJ. 

Policjanci we wtorek, 3 grudnia, zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego, który według dotychczasowych ustaleń, kierując bmw spowodował w Rzeszowie poważny wypadek. Kierowca i pasażer porzucili rozbite auto i uciekli pieszo. W wypadku ranni zostali kierujący renault oraz 29-letnia pasażerka tego auta.

Już w niedzielę po południu, 1 grudnia, policjanci zatrzymali 29-latka, który uczestniczył w zdarzeniu. Po jego przesłuchaniu oraz innych przeprowadzonych czynnościach ustalono, że to nie on kierował bmw w chwili wypadku.

29-latek miał być pasażerem auta, za kierownicą którego miał siedzieć 35-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego.

Spowodowanie wypadku drogowego i ucieczka z miejsca zdarzenia jest w kodeksie karnym kwalifikowana tak samo, jak spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu.

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe