Amerykański YouTuber nagrał film promujący Rzeszów [FILM]

  • 06.12.2019, 10:30
  • DJ
Amerykański YouTuber nagrał film promujący Rzeszów [FILM] Fot. Zrzut z filmu "RZESZÓW – Poland In UNDISCOVERED" Ryan Socash w Rzeszowie.

Podziel się:

Oceń:

Amerykański vloger Ryan Socash nagrał film promujący Rzeszów. Materiał ukazał się na anglojęzycznym kanale "Poland In". YouTuber zachęca w nim do odwiedzenia stolicy Podkarpaia.

To już nie pierwsza taka wycieczka Ryana po Podkarpaciu. Wcześniej odwiedził także inne miasta w naszym województwie i przedstawił je w materiałach filmowych w kanale Poland In, zobacz:

Tym razem Ryan Socash odwiedził stolicę Podkarpacia - Rzeszów. W swoim odcinku pokazał nam i anglojęzycznej widowni piękno Rzeszowa. Zaprezentował rynek, rzeszowski ratusz czy podziemia stolicy wojewódzkiej. Przeprowadza także rozmowy, m.in. z przewodnikiem pracującym w Podziemnej Trasie Turystycznej. Ryan odwiedził i przedstawił również Muzeum Techniki Militariów czy Muzeum Dobranocek. 

Według samego Ryana Rzeszów, to miasto, które "niesamowicie rozwija."

Rzeszów jest regionalnym liderem innowacji. Sugeruję, abyś sam przyjechał tego doświadczyć, wraz ze wszystkimi atrakcjami turystycznymi, które widzieliśmy w tym odcinku. - mówi na koniec amerykański YouTuber z kanału Poland In.

Trudno wymienić wszystkie atrakcje, które zaprezentował YouTubowej publiczności Ryan. Po prostu zobacz sam w materiale poniżej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe