Wypadł z 10 piętra wieżowca w Rzeszowie. Ktoś mu "pomógł" [MAPA AKTUALIZACJA] 

  • 25.02.2020, 11:30
  • ms/DJ
Wypadł z 10 piętra wieżowca w Rzeszowie. Ktoś mu "pomógł" [MAPA AKTUALIZACJA] Fot. Google Maps Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Podziel się:

Oceń:

Kamil D. nie żyje. 6 grudnia udał się na ulicę Sportową w Rzeszowie. Wszedł do bloku numer 2. Co się tam wydarzyło, bada policja i prokuratura. Wiemy natomiast, że z ogromnym prawdopodobieństwem na skutek namowy lub wypchnięcia 28-latka z okna klatki schodowej, wypadł on z 10 piętra wieżowca sąsiadującego z ulicą Krakowską.

AKTUALIZACJA, 25.02.2020:

Od sprawy śmierci Kamila D. minęły już ponad dwa miesiące, postanowiliśmy skontaktować się z Prokuraturą Okręgową w Rzeszowie, aby dowiedzieć się, co dalej w kwestii postępowania prowadzonego w sprawie śp. Kamila. Śledztwo jednak jest nadal prowadzone, a sama prokuratura nie zdradza zbyt wielu szczegółów.

- Postępowanie nadal się toczy. Nie ustalono na razie ostatecznej opinii biegłego z uwagi na to, że w dalszym ciągu nie wpłynęły jeszcze wszystkie wyniki zleconych badań. Natomiast dotychczasowe ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich. Kwalifikacja wstępna jest przyjęta jako art. 151 KK, czyli udzielenie pomocy lub nakłanianie kogoś do popełnienia samobójstwa. Wstępne ustalenia przedstawiają taki charakter tego zdarzenia, ale do tej pory nic nie wskazuje na to, aby był tam udział osób trzecich.

- przekazuje nam rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Na drugiej stronie przeczytaj, co wydarzyło się 6 grudnia na ul. Sportowej w Rzeszowie.

ms/DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe