Wypadł z 10 piętra wieżowca w Rzeszowie. Ktoś mu "pomógł" [MAPA]

  • 11.12.2019, 20:47
  • ms
Wypadł z 10 piętra wieżowca w Rzeszowie. Ktoś mu "pomógł" [MAPA] Fot. Google Maps Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Podziel się:

Oceń:

Kamil D. nie żyje. 6 grudnia udał się na ulicę Sportową w Rzeszowie. Wszedł do bloku numer 2. Co się tam wydarzyło, bada policja i prokuratura. Wiemy natomiast, że z ogromnym prawdopodobieństwem na skutek namowy lub wypchnięcia 28-latka z okna klatki schodowej, wypadł on z 10 piętra wieżowca sąsiadującego z ulicą Krakowską.

Toczy się postępowanie prokuratury w sprawie doprowadzenia namową lub przez udzielenie pomocy Kamilowi D. do targnięcia się na własne życie. Tragedia wydarzyła się w piątek, 6 grudnia, przy ulicy Sportowej 2 w Rzeszowie.

- Wstępne ustalenia wskazują na to, że 28-letni mieszkaniec Rzeszowa Kamil D., udał się na ul. Sportową 2 w Rzeszowie, gdzie na skutek upadku z 10 piętra klatki schodowej, poniósł śmierć na miejscu

- informuje Renata Krut, prokurator rejonowy dla miasta Rzeszów.

- Rozpytano mieszkańców bloku przy ul Sportowej 2 w Rzeszowie, dokonano oględzin zwłok na miejscu ich znalezienia oraz oględzin miejsca zdarzenia, następnie planowane są oględziny zewnętrzne i wewnętrzne zwłok, przesłuchanie ewentualnych świadków zdarzenia, zabezpieczenie monitoringu, w wyniku których to czynności zostanie zabezpieczony materiał dowodowy, który przyczyni się do wyjaśnienia okoliczności sprawy

- zaznacza prokurator.

Postępowanie toczy się na podstawie art. 151 kk. "Namowa do samobójstwa i udzielenie pomocy": Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe