Sylwester w Stalowej Woli i Tarnobrzegu. DJ-e mają rozgrzać publiczność

  • 12.12.2019, 10:43
  • GL
Sylwester w Stalowej Woli i Tarnobrzegu. DJ-e mają rozgrzać publiczność Fot. Grzegorz Lipiec W Tarnobrzegu nie będzie sylwestrowego pokazu fajerwerków.

Podziel się:

Oceń:

Sprawdziliśmy jak będzie można spędzić sylwestrową noc "pod gwiazdami" w Tarnobrzegu oraz w Stalowej Woli.

W Stalowej Woli Nowy Rok zostanie powitany na Placu Piłsudskiego. Od godziny 22 na rodziców wraz z dziećmi czekać będą balony ze wstążeczkami, na których będzie można napisać swoje osobiste życzenia ze Stalowej Woli dla świata, potem wszystkie balony zostaną wypuszczone w niebo. O godzinie 23.30 rozpocznie się miejski polonez.

Tuż przed północą ze sceny popłyną noworoczne życzenia, a Nowy Rok powitany zostanie fajerwerkami. Gorące taneczne rytmy zapewni duet DJ WUDU i Mariusz Godzina Live Act.

Na tarnobrzeskim Placu Bartosza Głowackiego zabawa rozpocznie się o godzinie 22, a publiczność ma rozgrzać DJ. O północy planowane jest złożenie życzeń noworocznych przez prezydenta miasta. Zabawa taneczna przewidziana jest do godziny 2. Podobnie jak w ubiegłym roku nie będzie pokazu sztucznych ogni. O północy wystrzelą wyrzutnie iskier oraz konfetti.

GL

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szybki
Szybki 13.12.2019, 12:58
Składać wnioski i podpisy i cały rok truć tyłki o zakaz fajerwerek a im się nie chce gówna zabrać po piesku. To jak, petycja o toi toje dla piesków? Kolejny rok i jeszcze większa żenada.

Pozostałe