Wieźli pacjenta do szpitala - byli ŚWIADKAMI WYPADKU [FOTO]

  • 13.12.2019, 13:59
  • DJ
Wieźli pacjenta do szpitala - byli ŚWIADKAMI WYPADKU [FOTO] Fot. WSPR PRZEMYŚL Ratownicy wiozący pacjenta byli świadkami wypadku.

Podziel się:

Oceń:

Piątek, 13 grudnia okazał się prawdziwym pechem dla ratowników medycznych, choć dużo szczęścia mieli sami poszkodowani. Ratownicy przewozili pacjenta do szpitala, w tym samym czasie byli świadkami wypadku. Zareagowali jednak błyskawicznie.

Miało to miejsce około godziny 5:00, kiedy to zespół ratownictwa medycznego przewoził pacjenta do szpitala. W tym samym czasie, na al. Wolności w Przemyślu doszło do wypadku. Ratownicy byli świadkami, jak jadący pod prąd Opel zderzył się czołowo ze Skodą, wyprzedzając ciężarówkę, która następnie uderzyła w tył Skody.

Przemyscy ratownicy błyskawicznie podjęli się zabezpieczenia miejsca i ofiar wypadku, wzywając w tym czasie pomoc. Dyspozytornia medyczna od razu wysłała na miejsce dwie inne karetki, do akcji włączyła się także Państwowa Straż Pożarna oraz policja. Ratownikom udało się jednak jeszcze przed ich przybyciem otworzyć drzwi obu pojazdów i udzielić pierwszych medycznych czynności obu poszkodowanym.

Następnie wspólnie z PSP dokonano ewakuacji poszkodowanych kierowców i zawieziono ich do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu. U kierowcy Opla wstępnie stwierdzono poważny uraz głowy, natomiast kierujący Skodą miał stłuczoną klatkę piersiową.

DJ

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe