Zobacz, tak będzie wyglądać rondo Pobitno. Odliczanie do rozpoczęcia budowy [FILM FOTO]

  • 13.12.2019, 16:20
  • ms
Zobacz, tak będzie wyglądać rondo Pobitno. Odliczanie do rozpoczęcia budowy [FILM FOTO] Fot. Mosty Gdańsk Mieszkańcy Rzeszowa z niecierpliwością czekają na samą przebudowę tego miejsca - uważają, że jest mocno przeciążone

Podziel się:

Oceń:

- Rok 2020 to czas przebudowy skrzyżowania ulic: Lwowskiej, al. Armii Krajowej, oraz al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego - Rondo Pobitno - 13 grudnia napisał wiceprezydent Rzeszowa, Marek Ustrobiński.

Inwestycja została zaprojektowana przez firmę Mosty Gdańsk. Mieszkańcy Rzeszowa z niecierpliwością czekają na samą przebudowę tego miejsca - uważają, że jest mocno przeciążone. Długie korki tworzą się każdego dnia - nic dziwnego, skoro przez rondo przejeżdża tygodniowo 450 tysięcy samochodów.

Dziś wiemy, jak rondo będzie wyglądać. Al. Armii Krajowej przebiegać będzie 200-metrowym tunelem, natomiast od ul. Lwowskiej i al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego wjedziemy na rondo górą. Taki projekt został zaakceptowany i kosztował 1,4 mln złotych. Budowa ma ruszyć już w drugiej połowie 2020 roku i potrwać 2 lata.

ZOBACZ FILM:

ms

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe