Ferie zimowe 2020 na Podkarpaciu. Gdzie? [LISTA STOKÓW NARCIARSKICH] 

  • 11.01.2020, 10:41
  • ms
Ferie zimowe 2020 na Podkarpaciu. Gdzie? [LISTA STOKÓW NARCIARSKICH] Fot. Wikipedia Stok narciarski w Przemyślu.

Podziel się:

Oceń:

To na nie z utęsknieniem czekają młodsi mieszkańcy Podkarpacia. W naszym regionie rozpoczną się już 13 stycznia, podobnie jak w województwach: lubelskim, łódzkim, pomorskim i śląskim. FERIE! Gdzie, jak nie na stokach narciarskich, spędzimy je najlepiej?

Choć długoterminowe prognozy pogody wskazywały, że w czasie ferii nie mamy co liczyć na śnieg, to okazuje się, być może uda się je uratować. Gruba warstwa śniegu pokryła Bieszczady w Wigilię i została tam do dziś. Śnieg spadł nareszcie również w rejonie Rzeszowa. Zima otula coraz większe tereny Podkarpacia. Jest więc szansa, że od 13 stycznia będzie można cieszyć się prawdziwymi, śnieżnymi wczasami.

Miejsc na Podkarpaciu, które można odwiedzić, jest cała masa - od bieszczadzkich połonin i szczytów, w tym Połonina Caryńska, Połonina Wetlińska czy Smerek, po Kotlinę Sandomierską z Polską Stolicą Wikliny czy Muzeum Bombki Choinkowej.

Ale tym razem skupimy się na STOKACH NARCIARSKICH. Sprawdzamy, gdzie warto się wybrać razem z dziećmi, by poszusować na nartach albo snowboardzie.

Kompleks Narciarski w Arłamowie - Bieszczady

Trasy na 400, 500 i 700 metrów. Kompleks zapewnia wyciągi, sztuczne naśnieżanie, ratrak, szkołę narciarską posiadającą licencję SITN PZN, wypożyczalnię sprzętu, hotel, bary i restauracje.

Na dzień 30 grudnia informacja narciarska: na stokach trwa naśnieżanie. Robimy wszystko, aby uruchomić wyciągi narciarskie w najbliższych dniach. O terminie otwarcia poinformujemy.

Wyciąg narciarski w Bieszczadach "Bystre"

Trasy na 420 i 920 metrów z homologacją FIS. Centrum Wypoczynku "Bystre" zapewnia wyciąg, naśnieżanie, ratrak, wsparcie instruktorów (narty/snowboard), wypożyczalnię sprzętu, serwis, noclegi, grill, ognisko, bar, restaurację.

Na dzień 30 grudnia informacja narciarska: Sezon narciarski 2020 w Bystrem - startujemy już wkrótce!

Rusinowa Polana w Dwerniczku - Bieszczady

Trasa na 400 metrów. Rusinowa Polana w Dwerniczku zapewnia wyciąg, ratrak, wsparcie instruktorów (narty), wypożyczalnię sprzętu. Jako najstarsze gospodarstwo agroturystyczne w Polsce na do dyspozycji noclegi z wyżywieniem (żywność tradycyjna), konie, kuligi, skiring.

Sezon narciarski rozpoczęty!

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe