Zabójstwo, narkotyki, przemyt, pobicie... Szuka ich CAŁA PODKARPACKA POLICJA [FOTO] 

  • 22.04.2020, 16:00
  • kp
Zabójstwo, narkotyki, przemyt, pobicie... Szuka ich CAŁA PODKARPACKA POLICJA [FOTO] Fot. Podkarpacka Policja To groźni przestępcy, którzy dopuszczali się czasem straszliwych czynów.

Podziel się:

Oceń:

Jedni znęcali się nad bliskimi, inni kradli i włamywali się do cudzych domów, a pozostali bili ludzi. Wśród nich jest także zabójca, przemytnik czy szmugler ludzi... To jedni z najgroźniejszych poszukiwanych przestępców na Podkarpaciu. Czy pomożesz policji ich znaleźć?


Marian Ozga
 urodzony w 14.08.1940 roku ostatni raz zameldowany był w Lipie, przy ul. Janowskiej 41. Ma obecnie 80 lat, mimo to nadal ukrywa się przed policją. Poszukuje go Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, na podstawie Art. 148 § 1: Zabójstwo - typ podstawowy - za które grozi od 8 do 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie. Jeśli masz wiedzę, gdzie Marian Ozga przebywa, skontaktuj się z policją w Rzeszowie: RZ KWP Rzeszów Wydział Kryminalny, 35-036 Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 30, telefon: (0-17) 858-23-25,  email: [email protected] Na łamach naszego portalu już kiedyś poruszaliśmy historię jego zbrodni. Zobacz:

kp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe