Podkarpacka giełda transferowa [AKTUALIZACJA 20.02]

  • Wczoraj, 21:30 (aktualizacja Wczoraj, 21:32)
  • GL
Podkarpacka giełda transferowa [AKTUALIZACJA 20.02] Fot. Grzegorz Lipiec Przerwa zimowa to czas zmian kadrowych w piłkarskich klubach w całym kraju.

Podziel się:

Oceń:

Trwa szaleństwo transferów w drużynach piłkarskich z naszego regionu. Na bieżąco będziemy informować o wszystkich ruchach kadrowych w podkarpackich ekipach z pierwszej, drugiej ligi i trzeciej ligi.

FORTUNA 1. LIGA

STAL MIELEC

Przybyli: Jakub Bartosz (Wisła Kraków), Rafał Strączek (Motor Lublin - powrót z wypożyczenia), Kacper Sadłocha (RC Lens), Dawid Musiał (Garbarnia Kraków - trener przygotowania motorycznego), Robert Dadok (Stal Stalowa Wola), Maciej Domański (Raków Częstochowa)Michał Żyro (Korona Kielce - wypożyczenie), Mateusz Dudek, Jan Kozłowski, Bartosz Sobczyk, Bartosz Bajorek, Oskar Mazur, Adam Kramarz (Stal II Mielec), Jarosław Fojut (Wisła Płock).

OdeszliMartin Dobrotka (Wigry Suwałki), Josip Soljic (Miedź Legnica), Seweryn Kiełpin (szuka klubu), Kristijan Soljic (szuka klubu), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów), Josip Barisic (szuka klubu), Paweł Olszewski (Jagiellonia Białystok), Bartosz Nowak (szuka klubu), Michał Puzon (Korona Rzeszów).

2. LIGA

APKLAN RESOVIA RZESZÓW

Przybyli: Marcel Zapytowski (Wisła Płock), Bartłomiej Wasiluk (Sokół Ostróda), David Andronic (Milsami Orhei), Maksymilian Hebel (Gryf Wejherowo), Miłosz Przybecki (Chojniczanka Chojnice), Hubert Antkowiak (Miedź Legnica - wypożyczenie).

Odeszli: Piotr Gnatek (KS Wiązownica), Dariusz Frankiewicz (KS Wiązownica), Bartłomiej Makowski (Wisłoka Dębica), Krzysztof Gancarczyk.

STAL RZESZÓW

PrzybyliWiktor Kłos (Wólczanka Wólka Pełkińska), Jakub Kądziołka (Wólczanka Wólka Pełkińska), Marcel Kotwica (Puszcza Niepołomice), Krystian Pieczara (Polonia Warszawa), Łukasz Góra (Chrobry Głogów), Dylan Collard (Lusitano FCV - Portugalia).

OdeszliTomasz Płonka (Stal Stalowa Wola), Michał Nawrot (Podhale Nowy Targ), Adrian Ligienza (szuka klubu), Dominik Chromiński (Stal Stalowa Wola), Błażej Cyfert (Wisła Puławy), Sebastian Pociecha (szuka klubu), Dominik Sadzawicki (szuka klubu).

STAL STALOWA WOLA

Przybyli: Dominik Chromiński (Stal Rzeszów), Dawid Pietrzkiewicz (Raków Częstochowa), Tomasz Płonka (Stal Rzeszów), Matthew Korziewicz, Dominik Ochał (obaj Sokół Sieniawa), Piotr Zmorzyński (Wisła Puławy), Adrian Szczutowski (Wisła Płock).

Odeszli: Krystian Kalinowski (Motor Lublin)Łukasz Pietras (Wieczysta Kraków), Łukasz Zjawiński (Legia II Warszawa), Michał Mistrzyk (Wisła Sandomierz - wypożyczenie), Rafał Michalik (Wisłoka Dębica - wypożyczenie), Filip Wójcik (Motor Lublin), Łukasz Konefał (GKS Katowice), Robert Dadok (Stal Mielec).

3. LIGA

SIARKA TARNOBRZEG

Przybyli: Eryk Galara (Sokół Aleksandrów Łódzki - powrót z wypożyczenia), Adam Głowa (Stadion Śląski Chorzów), Gracjan Kloc (Korona II Kielce), Paweł Wolski (Chełmianka Chełm), Arkadiusz Gajewski (Legionovia Legionowo).

Odeszli: Artur Lenartowski (szuka klubu), Piotr Kasperkiewicz (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Adrian Gębalski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Mateusz Wawrylak (Watkem Korona Rzeszów - wypożyczenie), Krzysztof Ropski (Motor Lublin).

SOKÓŁ SIENIAWA

Przybyli: Dominik Pikiel (Izolator Boguchwała), Patryk Szewc (Wólczanka Wólka Pełkińska), Krystian Buła (Pogoń Sokół Lubaczów), Krystian Wilk (Wisłoka Dębica), Sebastian Ciołek (Stal Kraśnik).

Odeszli: Patryk Fryc (Arłamów Ustrzyki Dolne), Sebastian Brocki (Strug Tyczyn), Matthew Korziewicz (Stal Stalowa Wola), Łukasz Skrzypek (Wieczysta Kraków), Dominik Kalinowski (Zagłębie Lubin), Dominik Ochał (Stal Stalowa Wola).

WISŁOKA DĘBICA

Przybyli: Sebastian Pawlak (JKS 1909 Jarosław), Dariusz Partyka (Avia Świdnik), Rafał Michalik (Stal Stalowa Wola), Szczepan Kogut (Metal Tarnów), Bartłomiej Makowski (Resovia Rzeszów).

Odeszli: Konrad Hus (Głogovia Głogów Małopolski), Szymon Gwiazda (Puszcza Niepołomice - powrót z wypożyczenia), Krystian Wilk (Izolator Boguchwała - powrót z wypożyczenia), Damian Bożek (Głogovia Głogów Małopolski).

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA

Przybyli: Kamil Bała (JKS 1909 Jarosław), Adrian Cybula (Kotwica Kołobrzeg), Dawid Wach (Legia Warszawa juniorzy), Mateusz Motłoch (Wierchy Rabka Zdrój), Michał Zając (Puszcza Niepołomice), Daniel Błędowski (Skra Częstochowa), Maksymilian Szwak (Warta Międzychód).

OdeszliWiktor Kłos (Stal Rzeszów), Jakub Kądziołka (Stal Rzeszów), Piotr Baran, Nikoloz Khachidze (szuka klubu), Sebastian Wanat (Igloopol Dębica), Patryk Szewc (Sokół Sieniawa), Michał Bury (Legionovia Legionowo).

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe