"MOJA WINA JEST?" - film z poważnej kolizji w Rzeszowie podbija internet! [FILM]

  • 04.01.2020, 20:20
  • ms
"MOJA WINA JEST?" - film z poważnej kolizji w Rzeszowie podbija internet! [FILM] Fot. Polskie Drogi - Kanał YouTube Filmik trafił w ręce policji. Będzie hit internetu?

Podziel się:

Oceń:

Rzeszów znów na tapecie YouTube. Po tym, jak popularność zdobył filmik zamieszczony na kanale Stop Cham, mamy kolejnego mistrza kierownicy. Tym razem film zamieszczony został na kanale Polskie Drogi. 32 sekunda "miażdży".

O sytuacji z 17 grudnia, która miała miejsce pod salonem Audi w Rzeszowie pisaliśmy tu: A gdyby to było Twoje dziecko... Też byś tak pędził na oślep? W środku miasta?

Teraz na YouTube pojawia się kolejny film, jeszcze bardziej szokujący, który ogląda się z niedowierzaniem, ale i śmiechem na ustach. Śmiechem, bo komentujący film pytają, jak taki kierowca mógł w ogóle dostać prawo jazdy?

Sytuacja jest następująca: kierowca, który nagrywa swój przejazd zaczyna hamować przed sygnalizacją świetlną na żółtym świetle, które w momencie, gdy dojeżdża on do pasów dla pieszych, zmienia się w czerwone. Z lewej strony widać hondę, której kierowca prawdopodobnie chcąc uniknąć zderzenia z samochodem, zjeżdża na pas zieleni i uderza z impetem w znak drogowy. Wychodzi z tego bez szwanku, za to z pretensjami, pytając: "moja wina jest?" Kiedy dociera do niego, że tak... wrakiem samochodu z kolegą próbuje uciekać. Nie wiedząc, że wszystko rejestruje kamera.

Na 4 stycznia na godzinę 20 filmik dodany na kanał YouTube 3 stycznia ma ponad 161 tysięcy wyświetleń a liczba ta rośnie w błyskawicznym tempie.

Zobacz nagranie:

ms

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hona
Hona 08.01.2020, 19:01
Kierowcę hondy zlecić badania głowy i ponownie wysłać na egzamin prawka.
sorry
sorry 07.01.2020, 23:56
Że też takie buraki jeżdżą po moim mieście.
kierowca
kierowca 05.01.2020, 11:25
temu pyskaczowi trzeba zabrać prawo jazdy ! przecież on nie ma pojęcia o poruszaniu się na drodze publicznej i jeszcze ma pretensje!

Pozostałe