Trzej Królowie w szpitalu! [FOTO]

  • 06.01.2020, 18:26
  • ms
Trzej Królowie w szpitalu! [FOTO] Fot. Katarzyna Krygowska Większość pacjentów i pracowników Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie w świątecznej atmosferze włączyło się do wspólnego kolędowania.

Podziel się:

Oceń:

6 stycznia Trzej Królowie zagościli w większości miast i wsi na Podkarpaciu. Przeszli ulicami w towarzystwie tysięcy mieszkańców. Ale warto też wspomnieć o inicjatywie Zespołu Śpiewaczego Kobylany w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie.

Niewielki orszak odbył się w krośnieńskim szpitalu z okazji Święta Objawienia Pańskiego. Kiedy tłumy maszerowały ulicami miasta, w szpitalu, w kaplicy pojawili się śpiewacy z Kobylan. Pamiętając o pacjentach, osobach chorych, którym czasem brakuje uśmiechu na twarzy i nadziei, nadali barw eucharystii, która odbyła się 6 stycznia. Zespół Śpiewaczy odwiedził również oddziały szpitalne.

Większość pacjentów i pracowników Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie w świątecznej atmosferze włączyło się do wspólnego kolędowania.

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć zastępcy dyrektora ds. ekonomicznych krośnieńskiego szpitala, pani Katarzynie Krygowskiej.

ms

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe