87-latek jechał obwodnicą POD PRĄD. Policjanci nie dowierzali dlaczego

  • 12.01.2020, 13:27
  • DJ
87-latek jechał obwodnicą POD PRĄD. Policjanci nie dowierzali dlaczego Fot. Archiwum Korso 87-latek jechał pod prąd. Nie wiedział dlaczego.

Podziel się:

Oceń:

87-latek jechał pod prąd południową obwodnicą Tarnowa. Kierował się nitką do Rzeszowa, a jechał w stronę... Krakowa.

W czwartek, 9 stycznia, 87-letni kierowca Forda Mondeo zaczął jechał pod prąd obwodnicą w Tarnowie. Policjanci zostali poinformowani o tym zdarzeniu i ruszyli za nim, aby ten przypadkiem nie spowodował wypadku.

Kiedy już go zatrzymali na wysokości zjazdu do Tuchowa - okazało się, że kierowca nie potrafił dokładnie wytłumaczyć dlaczego jechał pod prąd. 87-letni tarnowianin nie wiedział też gdzie dokładnie się znajduje i kiedy konkretnie zaczął jechać niezgodnie z zasadami ruchu drogowego. Policjantom powiedział, że kierował się od Ładnej (gmina Skrzyszów, powiat tarnowski) i kierował się do domu do centrum miasta. 

87-latek stracił prawo jazdy za złamanie tak podstawowej zasady ruchu drogowego. Teraz o jego losie zadecyduje sąd, gdzie został skierowany wniosek o jego ukaranie. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

DJ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Donek
Donek 14.01.2020, 21:17
Będziecie karać nie świadomego 87 latka w sądzie, a u mnie pod blokiem sprzedają białe i maryske nieletnim i nikt tego nie weryfikuje. Posrane państwo.

Pozostałe