WOŚP 2020. Rzeszów jest NIESAMOWITY! [FILMY FOTO]

  • 12.01.2020, 20:47
  • ms
WOŚP 2020. Rzeszów jest NIESAMOWITY! [FILMY FOTO] Fot. Joanna Serafin Organizatorzy WOŚP z Rzeszowa nie zawiedli. Przygotowali dla mieszkańców prawdziwą ucztę. Czy dzięki temu padnie rekord zbiórek pieniężnych?

Podziel się:

Oceń:

Jeszcze nie ma oficjalnych wyników tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a już wiadomo, że 13 stycznia zebrana w Polsce kwota sięga 115 milionów zł. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zebrano łącznie niemal 176 milionów zł. Zobacz, jak pięknie zorganizował się Rzeszów, by pomóc w zebraniu pieniędzy dla dziecięcej medycyny zabiegowej oraz dla organizacji pozarządowej dla ratowania życia i zdrowia ofiar pożarów w Australii.

Na kilka dni przed finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak ogłosił Polonii mieszkającej w Australii:

- Dziękujemy, że gracie razem z nami i bardzo prosimy Was, aby pieniądze zebrane na miejscu podczas Finału w Australii nie były przekazywane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a zostały przesłane na rzecz działającej u Was organizacji pozarządowej, która zbiera środki na ratowanie życia i zdrowia ofiar pożarów, z którymi walczycie. Będziecie wiedzieli najlepiej, jak je zagospodarować.

Priorytetem w Polsce w tym roku jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

By udało się zebrać środki na ten cel i "wyciągnąć" mieszkańców z domów, Rzeszów przygotował wiele atrakcji, o których pisaliśmy tu: FEEL, Skaldowie i masa innych gwiazd na scenie rzeszowskiego WOŚP

ZOBACZ FILMY I ZDJĘCIA Z 28. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Większość z nas widziała Światełko do nieba "na żywo". A jak wyglądała transmitowana w tv?

loadingŁaduję odtwarzacz...

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ:

ms

Zdjęcia (21)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe