ZAGINIENI i POSZUKIWANI - jedyna taka grupa dla Podkarpacia. DOŁĄCZ

  • 13.01.2020, 11:28 (aktualizacja 26.01.2020, 15:54)
  • ms
ZAGINIENI i POSZUKIWANI - jedyna taka grupa dla Podkarpacia. DOŁĄCZ Fot. Archiwum Korso Na grupie znajdziesz bieżące informacje na temat osób zaginionych z Podkarpacia lub mogących przebywac w naszym województwie.

Podziel się:

Oceń:

Jak skuteczne w poszukiwaniach zaginionych osób są media społecznościowe, przekonało się już wielu. Udostępnienia, komentarze, ale przede wszystkim informacje o zaginionych i poszukiwanych pomagają w ich odnalezieniu. Dlatego na Facebooku powstała grupa poświęcona poszukiwaniom mieszkańców Podkarpacia i osób z innych województw mogących przebywać w naszym regionie. DOŁĄCZ do grupy, by być na bieżąco w temacie osób zaginionych na Podkarpaciu. Możesz również sam tworzyć, komentować i udostępniać posty.

Zaginieni Poszukiwani Podkarpackie

to jak dotąd jedyna grupa dla województwa podkarpackiego poświęcona tym, którzy zaginęli. Przeznaczona jest dla tych, którzy szukają członków rodziny, przyjaciół, bliskich...

To forum, na którym dzielimy się informacjami nie tylko na temat osób zaginionych, poszukiwanych mieszkających w województwie podkarpackim, ale również mogących przebywać na Podkarpaciu - z innych - szczególnie sąsiednich województw.

Przełom starego i nowego roku to czas ogromnej fali zaginięć. Co drugi dzień jako redakcja informujemy o kolejnych zaginięciach i zdajemy sobie sprawę, że to nie wszystkie przypadki.

Chcesz zamieścić informację o zaginionej osobie, szukasz wiadomości o zaginionych?

Dołącz do grupy:

Zaginieni Poszukiwani Podkarpackie

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe