Kradzionymi w aptece pieniędzmi spłacił dług. Wszystko nagrała kamera

  • 13.01.2020, 18:05
  • ms
Kradzionymi w aptece pieniędzmi spłacił dług. Wszystko nagrała kamera Fot. Archiwum Na zapisie widać, jak inny mężczyzna, mija sklep, wyciąga z kieszeni plik pieniędzy, a następnie je przelicza.

Podziel się:

Oceń:

Początkowo uznano za złodzieja nie tego człowieka. Pech chciał, że wszedł do apteki w powiecie niżańskim zaraz po kradzieży pieniędzy z dziennego utargu.

- W piątek po godzinie 13 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy w aptece, w jednej z miejscowości powiatu. Pieniądze zostały skradzione pracownicy apteki. Kobieta pozostawiła portfel z dziennym utargiem na ladzie przy kasie i wyszła na zaplecze na kilka minut. Kiedy wróciła w portfelu nie było już pieniędzy

- przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Nisku.

Bezpośrednio po kradzieży do apteki przyszedł mężczyzna, który minął się w drzwiach ze złodziejem.

- Funkcjonariusze, na monitoringu pobliskiego sklepu, prześledzili drogę tego mężczyzny i wykluczyli jego udział w kradzieży. Kamera zarejestrowała rzeczywistego sprawcę. Na zapisie widać, jak inny mężczyzna, mija sklep, wyciąga z kieszeni plik pieniędzy, a następnie je przelicza. Okazało się, że jest to osoba znana policjantom. Funkcjonariusze od razu pojechali do jego miejsca zamieszkania

- dowiadujemy się z KPP Nisko.

32-latek przyznał się do kradzieży. Zdarzenie tłumaczył w ten sposób, że po godzinie 13 chwilę stał przy ladzie, lecz aptekarka nie przychodziła z zaplecza. Wówczas zauważył leżący obok portfel. Wyciągnął z niego 900 złotych i wyszedł. Skradzionymi pieniędzmi spłacił dług. Dobrowolnie poddał się karze.

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe