TAJEMNICA zaginięcia 22-latka z Rzeszowa. Czy to porwanie? [FOTO]

  • 13.01.2020, 18:21
  • ms
TAJEMNICA zaginięcia 22-latka z Rzeszowa. Czy to porwanie? [FOTO] Fot. Policja Podkarpacka Tym autem miał być przewożony mieszkaniec Rzeszowa. Gdzie jest teraz?

Podziel się:

Oceń:

Czy ktoś przetrzymuje 22-letniego obywatela Ukrainy, mieszkającego w Rzeszowie? Ihor Skrypnyk, o którym już pisaliśmy, zaginął 26 grudnia. Policja ma nowe informacje dotyczące jego zniknięcia.

O zaginięciu młodego mężczyzny pisaliśmy tu: Co się dzieje? Zaginięć ciąg dalszy. Uciekają 20-latkowie? [FOTO]

- Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy nadal prowadzą poszukiwania zaginionego Ihora Skrypnyka, mieszkającego w Rzeszowie, 22-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna ostatni raz widziany był na stacji paliw w Krasnem, 26 grudnia ubiegłego roku około godziny 18. Jak ustalili policjanci, zaginiony poruszał się czarnym audi A4 B5 kombi z charakterystycznymi czarnymi felgami aluminiowymi. Samochód zarejestrowany był na Śląsku

- przekazuje podkarpacka policja.

Funkcjonariusze ustalili, że w dniu zaginięcia między godziną 20 a 23 przejeżdżał trasę Rzeszów - Nisko, a następnie Nisko - Rudnik Nad Sanem - Nowa Sarzyna - Leżajsk - Jarosław.

- Około godziny 20.30 samochód widziany był w miejscowości Nowosielec koło Niska, w rejonie przejazdu kolejowego. W tym dniu zaginiony mógł przebywać również w miejscowości Grodzisko Górne. W sprawie zaginięcia Ihora Skrypnyk Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie prowadzi śledztwo w kierunku artykułu 189 § 2 kodeksu karnego czyli pozbawienia go wolności

- informuje KWP Rzeszów.

Wszystkie osoby, które widziały opisany samochód albo mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 32 24 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 33 10 lub 112.

ms

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe