Zawisł na torowisku. Usłyszy zarzuty, jak wytrzeźwieje [MAPA]

  • 14.01.2020, 12:09
  • ms
Zawisł na torowisku. Usłyszy zarzuty, jak wytrzeźwieje [MAPA] Fot. Komenda Regionalna SOK w Przemyślu Przed godz. 4 nad ranem, policjanci drogówki interweniowali na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Borowej w Rzeszowie.

Podziel się:

Oceń:

14 stycznia około godziny 4 w Rzeszowie kierujący fordem transitem wjechał do rowu. Na miejscu okazało się, że 24-letni obywatel Ukrainy, na przejeździe kolejowym zjechał z drogi, wjeżdżając do rowu. Jego samochód częściowo zatrzymał się na torowisku.

- Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy. Przed godz. 4 nad ranem, policjanci drogówki interweniowali na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Borowej

- przekazuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

- Mundurowi zastali na miejscu samochód dostawczy marki Ford Transit stojący w poprzek przejazdu. Kierowca zjechał przednimi kołami z płyt przejazdowych na torowisko i w efekcie utknął na przejeździe

- czytamy w informacji od Witolda Fladera, rzecznika prasowego Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu.

- Po sprawdzenie trzeźwości okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,3 promila

- dowiadujemy się z informacji KMP Rzeszów.

Samochód został odholowany na parking, a pijany kierowca stracił prawo jazdy. Kiedy wytrzeźwieje w policyjnym areszcie, policjanci przedstawią mu zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe