Ogromny sukces Biegu "Policz się z cukrzycą" w Stalowej Woli

  • 14.01.2020, 16:22
  • GL
Ogromny sukces Biegu "Policz się z cukrzycą" w Stalowej Woli Fot. WOŚP Stalowa Wola Bieg "Policz się z cukrzycą" przyniósł stalowowolskiemu WOŚP-owi ponad 15 tysięcy złotych.

Podziel się:

Oceń:

Ponad 15 tysięcy złotych dorzucili uczestnicy Biegu "Policz się z cukrzycą" do 220 tysięcy złotych zebranych w Stalowej Woli podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To rekord!

Koordynatorka stalowowolskiego Biegu "Policz się z cukrzycą" Małgorzata Jarocka ze Stalowowolskiego Klubu Biegacza jest bardzo zadowolona z tego jak wypadła impreza w Parku Miejskim.

- Dopisała pogoda, dopisała frekwencja, bo wystartowało aż 300 osób, w trzech konkurencjach: bieg na dystansie 3 kilometrów, nordic walking oraz bieg z psami, który został zorganizowany po raz pierwszy. Oczywiście nie mogło być tak świetnej imprezy bez sponsorów i wielu osób, które pomagały w organizacji biegu. Wszystkim serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że za rok ponownie z nami zagrają - mówi Małgorzata Jarocka.

Podczas tegorocznego biegu w Stalowej Woli udało się zebrać 15420 złotych. To o 5 tysięcy więcej niż rok temu. Pieniądze zostaną przekazane na zakup pomp insulinowych dla chorych na cukrzycę kobiet w ciąży.

GL

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe