Mikrorachunek? Nowe przepisy? Wszystko wyjaśnione na śniadaniu Kubka Biznesu [FOTO WYWIAD]  

  • 15.01.2020, 16:16
  • DJ
Mikrorachunek? Nowe przepisy? Wszystko wyjaśnione na śniadaniu Kubka Biznesu [FOTO WYWIAD] Fot. Damian Jemioło Drugie śniadanie Kubka Biznesu po rocznej przerwie przyciągnęło jeszcze więcej twarzy.

Podziel się:

Oceń:

To już drugie śniadanie Kubka Biznesu po rocznej przerwie w działalności fundacji. Wygląda na to, że Kubek na dobre powrócił do co miesięcznych spotkań. Tym razem na prelekcję zaproszony został Urząd Skarbowy.

Kubek Biznesu wraca ze swoimi śniadaniami i po raz drugi zawitał do Mielca, a konkretniej do Hotelu Polskiego, który prawdopodobnie na stałe pozostanie miejscem spotkań podkarpackich przedsiębiorców. Spotkanie miało miejsce w środę, 15 stycznia.

Przeczytaj o poprzednim spotkaniu i V urodzinach Kubka:

Tym razem prelegentem był Paweł Betlej - reprezentant Urzędu Skarbowego, który zapoznał podkarpackich przedsiębiorców i firmy z mikrorachunkiem podatkowym, a także białą listą podatników. Udało nam się porozmawiać z nim na temat współpracy Urzędu Skarbowego z fundacją Kubka Biznesu oraz wrażeniach ze spotkania. Przeczytaj wywiad z Pawłem Betlejem na drugiej stronie artykułu.

Na spotkanie networkingowe przyszli przedstawiciele przeróżnych branży od fotowoltaiki, przez media, leasing, po działalność cateringową czy szkoleniową. Obecna była nawet... psychodietetyk, czy inaczej - psycholog jedzenia! To pokazuje, że na śniadaniach Kubka Biznesu jest miejsce dla każdego. Pojawiło się sporo nowych twarzy, byli jednak również stali goście, tacy jak ściśle związany z Kubkiem - Tomasz Pawęzka, dyrektor wydawnictwa Korso Grzegorz Darłak czy prezes Hotelu Polskiego i Korso Bogdan Rojkowicz. Uczestnicy zawitali z przeróżnych miast Podkarpacia - głównie Mielca i Rzeszowa. Nie brakowało jednak gości nawet z woj. małopolskiego, a konkretniej z Tarnowa i Krakowa.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć prezesa samej fundacji Kubka Biznesu - Leszka Maksonia, z którym niedawno przeprowadziliśmy wywiad.

W styczniowym śniadaniu Kubka Biznesu silną reprezentację (cztery osoby, w tym prezes) wystawiła mielecka firma NOEZA Non Profit Sp. z o.o., która przedstawiła podkarpackim przedsiębiorcom swoją ofertę. To jedna z tradycji śniadań Kubka Biznesu, gdzie w każdym kolejnym miesiącu jedno z przedsiębiorstw dostaje możliwość zaprezentowania swojej oferty czy świadczonych usług.

Następne śniadanie Kubka Biznesu będzie za miesiąc - konkretnej daty nie znamy, chodziły jednak słuchy o 11 lutym. Kolejne spotkanie networkingowe dla podkarpackich przedsiębiorców prawdopodobnie ponownie odbędzie się w Hotelu Polskim.
 

DJ

Zdjęcia (22)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe