Uprowadził kobietę, przetrzymywał w piwnicy i wykorzystał

  • 18.01.2020, 20:15
  • ms
Uprowadził kobietę, przetrzymywał w piwnicy i wykorzystał Fot. publicdomainpictures.net Zdjęcie poglądowe. We wtorkowe przedpołudnie, 14 stycznia, staszowscy kryminalni w piwnicy jednego z bloków przy ulicy, na której ostatni raz widziana była kobieta, znaleźli 38-latkę.

Podziel się:

Oceń:

Matka 38-latki zaniepokojona dłuższą nieobecnością córki zgłosiła zaginięcie. Młoda kobieta odwiedziła swoją koleżankę, ale od niej nie wróciła.

12 stycznia mieszkanka Staszowa zgłosiła się na policję, tłumacząc, że jej 38-letnia córka dzień wcześniej wyszła od koleżanki, po czym nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

- Policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu i niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do ustalenia miejsca jej pobytu. We wtorkowe przedpołudnie, 14 stycznia, staszowscy kryminalni w piwnicy jednego z bloków przy ulicy, na której ostatni raz widziana była kobieta, znaleźli 38-latkę. Kobieta była całkowicie wyczerpana

- przekazuje sierż. szt. Joanna Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 55-letniego mieszkańca Staszowa.

- 17 stycznia mężczyzna usłyszał zarzuty w związku z uwięzieniem kobiety, narażeniem jej na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz czynami o charakterze seksualnym. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu, może mu grozić wieloletnie pozbawienie wolności

- informuje sierż. szt. Joanna Szczepaniak.

 

ms

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aneti
Aneti 20.01.2020, 08:34
Masakra pozbawic zboczenca genitaliow
Franek
Franek 20.01.2020, 08:06
Wieloletnia kara? Tz ile tyle co za kochające zwierzę do 10 lat czy tyle co za celowe zagrożenie życia człowieka od 15 do dożywocia?

Pozostałe