Ciężarówka potrąciła kobietę z dzieckiem. 9-latka trafiła do szpitala

  • 27.01.2020, 14:36
  • DJ
Ciężarówka potrąciła kobietę z dzieckiem. 9-latka trafiła do szpitala Fot. KMP Krosno 9-latka trafiła do szpitala po potrąceniu.

Podziel się:

Oceń:

9-letnia dziewczynka oraz jej mama zostały potrącone przez ciężarówkę na parkingu. Dziecko trafiło z obrażeniami do szpitala.

Wypadek miał miejsce w piątek, 24 stycznia. 44-letnia kobieta oraz jej córeczka zostały potrącone na parkingu przy ul. Spółdzielczej w Korczynie (powiat krośnieński). Jak do tego doszło? Cóż, według policjantów 38-letni kierowca ciężarówki cofając, nie zachował należytej ostrożności i potrącił rodzinę.

44-latka nie potrzebowała pomocy, lecz jej córeczka trafiła do szpitala z obrażeniami ciała. Skontaktowaliśmy się z Komendą Miejską Policji w Krośnie, aby porozmawiać na temat jej stanu zdrowia.

- Życiu kobiety i dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo. Z reguły w takich sytuacjach, kiedy mamy podejrzenie jakichkolwiek urazów zewnętrznych czy wewnętrznych, to dzieci transportowane są do szpitala specjalistycznego, po to aby ostatecznie zweryfikować, czy doszło do jakichś poważnych obrażeń, czy nie.

- przekazuje Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP w Krośnie.

Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przebadani przez policję alkomatem. Kierowca oraz ofiary zdarzenia były trzeźwe. Policja prowadzi postępowanie, które wyjaśni okoliczności wypadku. Na tę chwilę nie udało się jednak ustalić nic ponadto, że do zdarzenia doszło podczas cofania pojazdem.

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe