Znani z Podkarpacia. Nie uwierzysz, że to właśnie oni stąd pochodzą [TOP 20] 

  • 30.01.2020, 13:45
  • ms
Znani z Podkarpacia. Nie uwierzysz, że to właśnie oni stąd pochodzą [TOP 20] Fot. Archiwum Korso Znasz inne nazwiska znanych Polaków (z wyjątkiem muzyków), o których nie napisaliśmy, a którzy pochodzą z naszego województwa? Daj nam znać w komentarzu.

Podziel się:

Oceń:

Widzisz ich w telewizji prawie codziennie. Są znani, kojarzysz ich na pewno z pierwszych stron gazet, z portali informacyjnych czy z YouTube'a. Nie brakuje też newsów na ich temat w portalach plotkarskich. Ale czy wiesz, że oni pochodzą z Podkarpacia? ZOBACZ:

Sprawdź nazwiska 20 celebrytów, aktorów, dziennikarzy, prezenterów, działaczy społecznych, komików, modeli, sportowców i innych (za wyjątkiem muzyków, o których napiszemy w oddzielnym artykule), którzy urodzili się i wychowali w naszych okolicach. Znasz inne nazwiska znanych Polaków (z wyjątkiem muzyków), o których nie napisaliśmy, a którzy pochodzą z naszego województwa? Daj nam znać w komentarzu.

1. Artur Andrus - dziennikarz, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer. Urodził się w Lesku, a wychował w Sanoku.

2. Przemysław Babiarz - dziennikarz sportowy, prezenter. Urodził się w Przemyślu.

ms

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 04.03.2020, 00:56
A KaeN z zahutynia ?
Gość
Gość 21.02.2020, 09:26
Stand-uper Michał Leja jest z Radymna:
https://stan***dia.pl/michal-leja/
Nowojorczyk
Nowojorczyk 04.02.2020, 21:33
Aktor - Marek Barbasiewicz ,urodził się w Przeworsku
Ja
Ja 02.02.2020, 10:53
Aleksander Fredro
ptok
ptok 01.02.2020, 16:18
krzysztof penderecki z dębicy, adam didur z sanoka,co wydzieci wiecie o prawdziwych muzykach , piszecie o jakiś szpokach
Debil
Debil 02.02.2020, 12:40
Jacy muzycy? Czytałeś ten artykuł? Gdzie tutaj jest Szpak? Pisali, że muzycy będą później przecież. To są ogólnie znani ludzie.
muzyk
muzyk 01.02.2020, 15:50
a tadeusz nalepa, mira kubaśińska, alicja majewska, zygmunt kukla , to są prawdziwi artyści stąd
chód
chód 01.02.2020, 15:41
korzeniowski to mógły być numer jeden ale sie spajacował jako mąż , nie mąż, tylko koni żal
WnienawiścidoMMRtakzostałemwychowany
WnienawiścidoMMRtakzostałemwychowany 01.02.2020, 13:56
Edward Durda, znany głos z meczów ekstraklasy, obecnie komentator Eurosportu, wcześniej zaś Canalu +. Urodził sie i wychował w Stalowej Woli (ale was mielczanie **uj to obchodzi).
Psychiatra
Psychiatra 01.02.2020, 14:01
Widzę, że choroba naprawdę już mocno u ciebie postępuje.
tey
tey 01.02.2020, 05:26
andrus o coś mamrocze jak stara babcia do kotka, a daniec to wiocha i bulgotanie indyka, co to za kabareciarze
Adi92
Adi92 01.02.2020, 03:18
Roksana Węgiel - Jasło i Krzysztof Śmiszek - Stalowa Wola
Ja
Ja 31.01.2020, 21:40
Biedron stąd? Ale obciach
Jaslanin
Jaslanin 31.01.2020, 21:08
Steczkowska pochodzi z malej wioski Dulabka a nie Rzeszow i nie Stalowa Wola
Fan
Fan 31.01.2020, 21:05
I Jacek Galant, znany śpiewok z Sanoka
Zaintetesowana
Zaintetesowana 31.01.2020, 18:23
A Damian Kurasz
Obserwator
Obserwator 31.01.2020, 18:15
A Marek Barbasiewicz urodził się w Przeworsku
Jaslo
Jaslo 31.01.2020, 17:43
Jeszcze Gowin i Piotrowicz!!!
rany boskie
rany boskie 31.01.2020, 14:53
Rany boskie, czytajcie ze zrozumieniem. Napisali, ze muzycy będą w osobnym artykule.
Dera
Dera 31.01.2020, 12:22
Paweł Zagumny Jasło
Jasio