Juluś z Podkarpacia walczy o życie. Przekaż mu 1% podatku [FOTO]

  • 03.02.2020, 14:30
  • DJ
Juluś z Podkarpacia walczy o życie. Przekaż mu 1% podatku [FOTO] Fot. Archiwum rodziny Wilk Julian potrzebuje Twojej pomocy.

Podziel się:

Oceń:

Julian Wilk to mały chłopiec urodzony w Łańcucie, u którego w wieku pięciu miesięcy stwierdzono najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. Jest to choroba genetyczna, która szybko postępuje. Dodatkowo zagraża jego życiu, gdyż odbiera siłę wszystkim jego mięśniom, w tym także oddechowym.

Choroba Julka odbiera mu możliwość normalnej egzystencji - jest bardzo groźna. Z powodu rdzeniowego zaniku mięśni, Julian może utracić możliwość oddychania czy nawet przełykania. Zakwalifikował się on do badania klinicznego i otrzymuje, co tydzień eksperymentalny preparat, który daje mu szansę na życie.

Juluś musi jednak przechodzić również rehabilitację, każdego dnia. Dzięki temu jego płuca mogą rosnąć razem z nim. Julek cały czas musi mierzyć się z wykonywaniem nawet najdrobniejszych ruchów, aby móc normalnie poruszać główką, rączkami czy nóżkami. Robi coraz większe postępy - niedawno zaczął w końcu trzymać główkę prosto. Dodatkowo zakupiony pionizator Tommy run pozwala mu poruszać się w trakcie pionizacji, dzięki czemu może teraz jeździć po całym swoim domu.Rehabilitacja i sprzęt ortopedyczny są jednak niezwykle kosztowne. Dlatego Juluś prosi Cię o wsparcie - wystarczy, że przekażesz mu 1% podatku. 

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych za rok 2019.
Bardzo proszę o Wasz 1%

Żeby mnie wesprzeć należy w rozliczeniu PIT wpisać:
NR KRS 0000387207
Cel szczegółowy:
Julian Wilk

W przyszłym roku chciałbym mieć wózek elektryczny, a jest on bardzo drogi, kosztuje około 40 tys., zatem już zbieramy fundusze.
Ten 1% nic nie kosztuje , a jest bardzo istotny i pomoże w zakupie wózka, a to kolejny krok do mojej samodzielności

- czytamy na oficjalnej stronie na Facebooku Juliana Wilka z Łańcuta. Przekaż 1% i dołącz do grona "pomagaczy Julusia". 

DJ

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe