O której godzinie Oscary? WYNIKI ANKIETY

  • 09.02.2020, 10:22
  • ms
O której godzinie Oscary? WYNIKI ANKIETY Fot. Archiwum Jak zdecyduje Akademia Filmowa? Śledź nasz portal. Tu znajdziesz bieżące informacje zaraz po ogłoszeniu wyników!

Podziel się:

Oceń:

W 2020 roku gala Oscarów przypada na noc z 9 na 10 lutego. Fani kina nie przegapią tej okazji, choć będą musieli uzbroić się w kubek... mocnej kawy. Dlaczego?

Polacy mają powody do śledzenia tegorocznej Gali. Tak jak w roku ubiegłym, mamy nominację. Tym razem o statuetkę walczy film Jana Komasy "Boże Ciało".

Pisaliśmy o nim już kilka razy:

To wielkie wydarzenie odbędzie się w Teatrze Dolby w Hollywood (wcześniej teatr ten nosił nazwę Kodak Theatre-Teatr Kodaka). Według czasu polskiego gala rozpocznie się o godzinie 2 w poniedziałek. Transmisje z czerwonego dywanu rozpoczynają się już o godzinie 24.30 czasu polskiego.

Czy "Boże Ciało" zdobędzie Oscara? Choć bukmacherzy nie wróżą sukcesu Polsce, to wyniki naszej ankiety pokazują coś zupełnie innego.

73% naszych czytelników oddało swój głos właśnie na film Komasy. 17% głosów przypadło na film z Korei Południowej "Parasite". 8% - na francuskich "Nędzników".

Jak zdecyduje Akademia Filmowa? Śledź nasz portal. Tu znajdziesz bieżące informacje zaraz po ogłoszeniu wyników!

 

 

ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe